Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:1026

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:275460

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Kredisiz Ev

Kredisiz Ev

30 yılda, 200.000’den fazla aileyi kredisiz ev ve otomobil sahibi yapan tek Tasarruf Finansmanı olan Eminevim, teslimatlarına hız kesmeden devam etmektedir. Her gün birçok kişi, kendi bütçesine göre kredisiz ev sahibi olmak için Eminevim ailesinde yerini almaktadır. 
1991’den beri hizmet veren Eminevim, hem faizsiz ev alma finansmanının lideri, hem de sektörün lideridir. Eminevim’le faizsiz ev ve otomobil sahibi olanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Tüm Türkiye’de 120’den fazla şubesiyle hizmet veren Eminevim, ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır.

Kredisiz Ev Almak
Uzman kadrosuyla hizmet sunan Eminevim'e gelenler, konut kredisiyle uğraşmak yerine, faizsiz ev alma çözümleri ile ev hayallerine kavuşmaktadır. Normal şartlarda uzun vadede peşinat biriktirerek veya konut kredisi çekip iki katı para ödeyerek satın alınacak bir ev, Eminevim’le daha kısa sürede hem de kredisiz olarak alınabilmektedir.

Kredisiz Ev Sahibi Olmak
Eminevim’de her bütçeye ve herkese göre ev alma seçenekleri bulunmaktadır. Elbirliği Finansmanı’n daki çekiliş modelleri temel olarak ikiye ayrılır. İsteyen Çekilişli Finansman’daki, isteyen Çekilişsiz Finansman’daki gruplardan birine dahil olarak kredisiz ev alabilmektedir. 
Çekilişli Finansmanlarda; evinizi teslim alıncaya kadar kira desteği alacağınız Kira Destekli Çekilişli Finansman ve kendi evinize geçtiğinizde ödemenizi arttırarak vade sürenizi kısaltacağınız; Kısaltılmış Vadeli Çekilişli Finansman bulunmaktadır. Bu finansmanlardan size ve bütçenize en uygununu seçerek, en kolay şekilde hem de banka kredisiz ev sahibi olabilirsiniz.
Örneğin; Çekilişli Finansman’da gruplar, satın alınacak gayrimenkulün taksit sayısı ile eşit sayıda üye barındırmaktadır. 100 ay taksit ödenecek bir gruptaki üye sayısı da 100 katılımcı olmaktadır. Böylece sırası gelen katılımcı, kolaylıkla kredisiz ev sahibi olabilmektedir. Eminevim’le ev sahibi olmak isteyenler, bankalarla uğraşmak ve kredi çekmek zorunda kalmamaktadır. 
İsteyen herkes Eminevim’le vadesini ve konut değerini kendi belirleyerek finansmanda yerini alabilir. Siz de her ay gerçekleştirilen çekilişlerle en kısa sürede faizsiz, banka kredisiz ev sahibi olabilirsiniz.
Evinizi teslim alacağınız tarihi belirlemek isterseniz; Çekilişsiz Finansmanlar’ı tercih edebilirsiniz. Çekilişsiz Finansmanlar’dan Bireysel Finansman – Peşinatlı ya da peşinatsız bir yöntem olan Bireysel Finansman – Peşinatsız modeli seçebilirsiniz. Çekilişsiz Finansmanlar’da kendi belirleyeceğiniz konut değeri ve taksit tutarınızla kesin teslim tarihinizi planlanmaktadır.
Bireysel Finansman – Peşinatlı modelde peşinat ödeyerek ev sahibi olmak isteyenlerin belirledikleri peşinat, evin fiyatından çıkarılmaktadır. Kalan fiyat 120 aya kadar taksitlendirilerek ödenecek taksit miktarı belirlenmektedir. Örneğin, 100.000 TL değerinde bir ev için 20.000 TL peşinat ve 1.000 TL’lik taksitlerle 80 ay vade yapılmaktadır.

Banka Kredisiz Ev Almak 
Banka kredisiz ev almak isteyenler, Eminevim’in Elbirliği Finansmanı’na dahil olmaktadır. Eminevim’in Elbirliği Finansmanı’yle kredisiz ev sahibi olan katılımcılar, konut kredisi faizlerinin yükünden de kurtulmaktadır. Aynı zamanda sürekli değişen konut kredisi faiz oranlarının bu finansmanda olmaması da finansmanın önemli bir avantajını oluşturmaktadır. Faizsiz ev alma finansmanının lideri Eminevim’in bünyesinde, ev satın almak isteyen katılımcılar bütçelerine göre özel olarak belirlenmiş gruplara dahil olmaktadır.

Kredisiz Ev Almak İstiyorum 
‘‘Kredisiz ev almak istiyorum’’ diyen herkes Eminevim’in kişiye en uygun seçeneği sunan çözümleriyle ev hayaline kavuşabilir. Siz de hemen ilk adımı atın, bankalarla uğraşmadan, kredisiz ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın. 
Her geçen gün yeni üyelerle ailesini büyüten Eminevim ile konut kredisi çekmeden, konut kredisi hesaplama derdine girmeden, faiz ödemeden kendi evinizin sahibi olun. Ev hayallerinizi Elbirliği’yle gerçeğe dönüştürün. Eminevim’in 30 yıllık tecrübesiyle ve güvenle, kira derdinden kurtulun.
Ayrıntılı bilgi almak için; www.eminevim.com’dan Görüntülü Şube’ye bağlanabilir ya da 444 36 46’yı arayabilirsiniz. Siz de faizsiz ev alma finansmanının lideri Eminevim’le kredisiz ev sahibi olun.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi