Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:1026

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:275460

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Çeyrek asırdır hizmet veren; temeli dayanışmaya dayalı olan Eminevim Tasarruf Finansmanı size faizsiz ev sahibi olmak için Ev Almanın En Kolay Yolunu sunuyor. Eminevim ödemelerinizde zorluk yaşamamanız için her şeyi size ve koşullarınıza uygun olacak şekilde dizayn ediyor.

Eminevim olarak öncelikli amacımız; tek hayali faizsiz bir şekilde kendi evine sahip olmak isteyen insanları bir araya getirmek ve ortak amaçlarına giden yolu kısaltmak. Kurulduğu günden bu yana ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda insanlara en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Eminevim, dayanışma ve yardımlaşma temeline dayandırdığı finansmanları ile faizsiz ev sahibi olmanız için çalışıyor.

Eminevim elbirliği finansmanında size faiz ödetecek bir konut alma durumu söz konusu değil. Faizsiz ev sahibi olmak diğer finansmanlar için günün şartlarında zor bir olasılık olarak gözükse de Eminevim'in elbirliği finansmanında insanlar hem hiç faiz ödemeden ev sahibi oluyor hem de bu yöntem ile faizsiz ev almak isteyen diğer insanlara da yardım etmiş oluyor.

Eminevim'in faizsiz finansmanı ile kredi kullanmadan, hiç ara ödeme yapmadan her ay yüzlerce aile kendi evinin sahibi oluyor.

Faizsiz ev kredisi ve diğer yöntemler ile karşılaştırıldığında külfeti oldukça az olan el birliği finansmanıyla siz de ev sahibi olabilir, üstelik evinizi dilediğiniz yerden alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi