Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:875

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:270524

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

MÜŞTERİ DENEYİMİ POLİTİKASI

Mevcut ve potansiyel tüm müşterilerini kıymetli birer “birey” olarak gören Eminevim’in temel felsefesi, tüm süreçlerinde “müşteri deneyimi” kavramını ön plana çıkarmak ve müşterilerinin sosyal refahlarına somut katkı sağlamaktır.

Tüm iş yapış şekillerini “müşteri gözüyle” yeniden yapılandırmaya ve Kurum geneline “müşterinin ilk tercihi” olma ilkesini yerleştirmeyi amaçlayan Şirketimiz, satış süreci öncesinde, satış esnasında ve satış  sonrasında müşterilerinin Kurum’la olan tüm temas noktalarındaki etkileşimlerini “olumlu” bir deneyime dönüştürmeye çalışır. Böylece markamızın, mevcut ve potansiyel müşterilerin zihinlerindeki itibarının daha da güçlendirilmesi hedeflenir.

Eminevim, farklı sosyal tarzlardaki müşterilerle uzun vadeli ilişkiler kurmayı, onların yaşam standartlarını yükseltecek konut, otomobil veya işyeri edinmelerini sağlayacak hizmetler sunmayı, müşteri geri bildirimlerini “gelişim fırsatı” olarak kullanmayı, dürüst ve insana saygılı olmayı, böylece sektörün ve işin yasal, ticari, teknik ve etik kurallarını ödün vermeden yerine getirmeyi taahhüt eder.

Kurumumuz, bu doğrultuda;

  • “Müşteri deneyimi standartları” bakımından, sektörünün, hem dünyadaki, hem de ülkemizdeki önemli bir “referans” noktası olmayı amaçlar. Bu konuda gerekli sertifikasyonlara sahip olmak ve bu standartları daha da ileri taşımak için nitelikli zaman ve bütçe ayırır.

  • Müşterilerine, rakiplerinden farklı olarak, eşik çizgisinin üzerinde “farklılaştırıcı” hizmetler sunmayı hedefler.
  • Müşterileri ile etkili ve samimi biçimde iletişim kurarak, onların talep ve beklentilerini adil ve tarafsız bir biçimde, yasal gerekliliklere uygun şekilde değerlendirir.
  • Sürdürülebilir bir “müşteri deneyimi” düzeyine ulaşmanın, konusuna hakim, beklentilerin üzerinde proaktif yaklaşımlar sergileyen nitelikli çalışanlar sayesinde olacağına inanır, bu amaçla gerekli eğitim, gelişim ve motivasyon bütçesi ayırır.
  • Müşterileri ile olan iletişiminde her zaman sade, hızlı, kişiye özel ve kişisel verilere hassas davranır, müşterilerine açık, net ve şeffaf bilgiler sunar.
  • Şirket çıkarı ile müşteri çıkarının çeliştiği noktalarda dahi, tarafsız, net ve şeffaf biçimde tüm verileri müşterisinin önüne koyar ve son kararı müşterisinin almasını sağlar.  Müşterisinin gözünde “güvenilir danışman” konumunu korur.
  • Gerekli teknoloji ve iletişim altyapısını oluşturarak müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini hızlı ve kolay bir şekilde karşılar.
  • Dürüst ve basiretli iş yapış şekli ile fark yaratmayı, müşteri deneyimini daha özel kılmayı, müşteri sürekliliğini arttırmayı ve toplam marka değerini büyütmeyi amaçlar.

 

Üst Yönetimimiz, Eminevim Müşteri Deneyimi Politikası’nın Kurum’un tüm paydaşlarınca anlaşılmasını, içselleştirilmesini ve iş yapış şekillerine entegre edilmesini amaçlar, bunu temin etmek adına üzerine düşeni yapar.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi