Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:875

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:270524

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Eminevim’de insan sağlığı, esenliği ve can güvenliği her şeyden önemli ve önceliklidir.

Eminevim, tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlığı olarak kabul eder, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturarak, çalışanlarını her türlü hastalıktan ve kazadan korumayı öncelikli hedefi olarak benimser.

Bu politikanın oluşturulmasının amacı, çevremizin, ülkemizin, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve içinde bulunduğumuz toplumdaki tüm paydaşların (alt işverenlerimiz ve tedarikçilerimiz dahil) faydasına hizmet edecek “sürdürülebilir” bir yapının temel ilkelerini belirlemek ve bu yapı içinde Emin Evim’in taahhüdünü vurgulamaktır.

İş sağlığı, iş güvenliği, çevre ve “sürdürülebilirlik” başlıklarına dair Kurum politikamız aşağıda özetlenmiştir. Buna göre;

 • Sağlık, güvenlik, çevre ve “sürdürülebilirlik” konuları çalışma kültürümüzün ayrılmaz bir parçasıdır. Bu sebeple “işimiz” kapsamında alacağımız kararların ve yapacağımız seçimlerin (üçüncü taraflarla yapılacak sözleşmeler dahil) bu dört başlıktaki etkisini dikkate alırız.
 • Sağlık, güvenlik, çevre ve “sürdürülebilirlik” konularındaki yasal yükümlülüklerimizi yerine getirir, düzenleyici kurumlarla iş birliği yaparız. Yükümlülüklerimize uymak için yeterli kaynak bütçeleriz.
 • Gezegenimizin kısıtlı kaynaklarının korunması için hem enerji tasarrufu hem de işimiz gereği oluşan çevresel etkinin (emisyon dahil) azaltılması konularında bilinçli davranır, iyileştirici projeler geliştiririz.
 • Sağlık ve güvenlik konularının hepimizin ortak sorumluluğu olduğuna inanır, sağlıklı ve güvenli bir ortam oluşturmak için standartlar belirleriz. Eğitimler yoluyla bu standartların kalıcı hale gelmesini hedefleriz.
 • Hedeflediğimiz iş sonuçlarına, sağlık ve güvenlikten ödün vermeden ulaşmayı başarımızın en önemli göstergesi kabul ederiz.
 • Çalışma kaynaklı sağlık risklerini değerlendirir, meslek hastalıklarını önlemek için etkin bir sağlık gözetimi yürütür, sağlığın korunması için destek sağlarız.
 • Acil durumlara hazırlıklı olmak için gerekli tatbikatları yapar, acil durum eylem planlarına uygun adımlar atarız.
 • Sürüş güvenliğini sağlamayı ihmal etmeyiz. Bu konuda gerekli takipleri ve bilgilendirmeleri yaparız.
 • Yaptığımız her işte mükemmelliği yakalamak için çabalarız. Bu amaçla hedeflerimizi belirler, ardından planlama, uygulama, kontrol etme/izleme ve gerekiyorsa önlem alma aşamalarını devreye alırız.
 • İyileştirme ve geliştirmenin önemine inanır, çalışanlarımızı bilinçlendirir, yöneticilerimizi bu amaçla cesaretlendiririz. Meydana gelen kaza ve ucuz atlatılan durumları, ortaya çıkan tehlikeleri kayda alır, araştırır, tekrarlanmaması için gerekli dersleri ve önlemleri alırız.
 • Faaliyetlerimizi “süreç odaklı” ve “risk bilinçli” bir yaklaşımla planlar, karşılaşılması muhtemel riskleri öngörmeye çalışır, sonuçlar ışığında düzeltici ve önleyici adımlar atarız.
 • Risk analizlerinde tespit edilen durumların bir tehlike ve kaza oluşturmadan bertaraf edilmesi için gerekli bilgilendirmeleri ve takipleri yaparız.
BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi