Müşteri İlişkileri Politikamız

Müşteri istek ve şikâyetlerinin kolayca iletilebildiği, Açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde çözüme ulaştırılan, Bunu yaparken yasal şartlara ve şirket politikasına uygun şekilde değerlendirilen, Gelişime açık alanların tespit edilerek, verimliliğin arttırılması için düzenli olarak gözden geçirilen bir yönetim anlayışını benimsemiştir.

Eminevim - Müşteri İleşim Politikamız

Müşteri Şikayet Yönetim Sürecimiz

Eminevim - Müşteri Şikayet Yönetim Sürecimiz
 • 1. Şikayetlerin İletilmesi

  Müşteri Memnuniyetimizi sürekli ölçümlemek ve iyileştirmek amacıyla kurulan sistemimizde müşteri şikâyet, talep ve önerileri aşağıda belirtilen yollarla alınmaktadır;

  • Çağrı Merkezi (444 36 46)

  • E-posta ([email protected])

  • Web Sitesi / İnternet Şubesi / Mobil Şube (Yalnızca kayıtlı müşteriler için)

  • Mektup Adresi (Altunizade mah. Kısıklı cad. No: 36 Üsküdar / İstanbul)

  • Telefon İle Başvuru (0216 651 55 00)

 • 2. Kayıt Altına Alma

  İletilen tüm başvurular kayıt altına alınmaktadır. Bu kayıtlar detaylı incelenerek şikayet, talep ve öneri yönetim süreci sürekli iyileştirilir.

 • 3. Çözümleme ve Yanıtlama

  Emin Şirketler Grubu’na gelen tüm yazılı şikâyet, talep ve öneriler Müşteri Memnuniyeti Biriminde toplanır. Önem ve aciliyet derecesine göre sınıflandırılır, veri tabanına kaydedilerek ilgili departmana yönlendirilir. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra sorunun kaynağı ve varsa öngörülen iyileştirme aksiyonları elde edilir.

  Alınan geribildirim doğrultusunda, müşterilerimiz şikâyet, talep ve önerilerin işleme alındığına ve iyileştirme çalışmalarının başlayacağına dair bilgilendirilir. Amacımız müşterilerimizin beklentilerini hızlı, tutarlı ve güven vererek karşılamaktır. Bunun için her başvuru özenli ve dikkatli bir şekilde ilgili birimler tarafından incelenir ve bu inceleme sonucunda çözüm sunulur.

  Başvuruların tümü en geç 3 iş günü içerisinde cevaplandırılır. Gerekli hallerde şikayet, talep ve öneri değerlendirme sürecinde de müşterilerimize bilgilendirme yapılır. Tüm başvurularımız dijital ortamda referans numarası verilerek arşivlenmektedir.

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Mutluluğun ilk adımı kendi evinizde başlar...

! .