Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:48

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:200536

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Bilgi Güvenliği Politikası

Bilgi Güvenliği Politikası
Bilgi Güvenliği Politikası

Kurumsal bilginin gizliliğini, bütünlüğünü, erişilebilirliğini korumak ve kurumumuza olan güveni ve itibarını sarsacak durumları bertaraf etmek Eminevim için hayati önem taşımaktadır.

Kurumumuz bünyesinde bulunan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirerek, faaliyetlerimizin sürdürebilirliğini sağlamak, bilgi güvenliği ihlallerinden doğan riski minimuma indirmek hedeflenmiştir. Bu amaçla bilgi varlığının güvenliğini, dünya çapında kabul edilen bilgi güvenliği standardı olan ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası ile daha güçlü hale getirildi. İnternet ortamındaki tüm işlemlerin güvenliğini uluslararası standartlara çıkaran ISO/IEC 27001 ile dijital ortamdaki olası risk veya tehditler minimize edilerek sistem zaaflarının önüne geçiliyor. Aynı zamanda kurumsal risklerin analiz edilmesi ve kontrol edilebilir hale getirilmesi için gerekli önlemler alınıyor.

Belirlenen hedefler doğrultusunda Eminevim, varlıkları tanımlamayı ve bu varlıkların iş etkisini, varlığı yerine koyma maliyetini, bilginin gizliliğini, bilgi güvenilirliğinin imaja etkisini, bilginin yasal ve hukuki yükümlülükler bakımından yaratacağı zararları gibi konularda farkındalık sahibi bir kültür oluşturma yolundadır. Böylelikle Bilgi Güvenliği Politikamız ile bilginin gizliliği ve bilgiye sadece yetkililerin erişebiliyor olması sağlanacaktır.

Tehdit olasılığını zayıflıkları kontrol ederek, saldırgan motivasyonunu engelleyerek, bilginin rakipler için cazibesinin farkında olarak, erişim kontrollerindeki açıkları en aza indirerek ve bilginin bütünlüğünü korumadaki tehlikeleri ele alarak;

Bilginin gizliliği, bütünlüğü ve erişimine ilişkin riskleri belirlemeyi, değerlendirmeyi, kabul edilebilir seviyenin üstünde bulunan tüm riskler için kontrolleri uygulamayı, Bilgi Güvenliği Sistemlerini sürekli denetlemeyi ve performansına bağlı hedefler üretmeyi, tehditleri; yazılım, eğitim yatırımları yaparak en aza indirgemeyi, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve tedarikçilerimizin güvenliğini korumayı ve yasal şartların gerekliliklerini karşılamayı taahhüt ederiz.
 

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi