Haberler

 • 1166 Erzurumlu Konut ve Araç Sahibi Oldu
  26 Nis 2018

  1166 Erzurumlu Konut ve Araç Sahibi Oldu

 • Eminevim’le 5 bin 780 Bursalı hayallerine kavuştu!
  26 Mar 2018

  Eminevim’le 5 bin 780 Bursalı hayallerine kavuştu!

  27 yılda 120 bine yakın aileyi ev ve otomobil sahibi yapan Eminevim Elbirliği Sistemi, iştirakçileri ile Bursa'da buluştu.

 • Gurbet Kuşları Belgesel Galası Gerçekleştirildi
  14 Mar 2018

  Gurbet Kuşları Belgesel Galası Gerçekleştirildi

  Eminevim'in ana sponsorları arasında yer aldığı "Gurbet Kuşları" belgeselinin ilk gösterimi Külliye'de gerçekleştirildi.

 • Denizli'de tapu teslim töreni düzenlendi!
  21 Şub 2018

  Denizli'de tapu teslim töreni düzenlendi!

  "Kolay Ev Alım Merkezi" sloganı ile yola çıkan ve 27 yılda 110 binden fazla aileyi ev ve otomobil sahibi yapan Eminevim, müşterileri ile Denizli'de buluştu. Anemon Otel'de gerçekleştirilen tapu dağıtım töreninde Denizli'de 70 aile tapusunu alarak ev sahibi oldu. Gerçekleştirilen törene Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün'ün yanı sıra şirket yöneticileri ve hak sahibi aileler katıldı. Tören öncesi Eminevim'in sistemi ve Türkiye'deki konut ile otomobil piyasası hakkında açıklamalarda bulunan Üstün, Denizli'deki tapu teslim törenini 3 yıl önce de yaptıklarını hatırlatarak, "Bu sefer'de nasip oldu, Denizlililer ile buluştuk. Bin 400 aile bugüne kadar bu bölgede tapusunu aldı, evini ve otomobilini aldı. 2 bin kişide portföy olarak inşallah evini otomobilini alacak" dedi.

 • Konya'da 113 ailenin tapu heyecanı!
  17 Oca 2018

  Konya'da 113 ailenin tapu heyecanı!

  Emin Üstün, Konya'da Eminevim'in Tapu Dağıtım törenine katılarak, 113 aileye tapularını dağıttı. Orta gelirle geçinen insanların ev sahibi olmalarına fırsat verdiklerini belirten Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün; “Sistem bir dayanışma ve gönül birliğinden oluşmuştur,” diye konuştu. Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Üstün ise toplamda 113 bin teslimat gerçekleştirdiklerini belirterek; “Her geçen gün hedeflerimizin üzerine koyarak devam ediyoruz,” dedi.

 • Ankara'da 100 Ailemize Tapu Teslimi
  11 Ara 2017

  Ankara'da 100 Ailemize Tapu Teslimi

  Eminevim Ankara Bölge tarafından düzenlenen ve 1200 konuğun katılımıyla gerçekleşen tapu teslim töreninde yüzden fazla aile tapularını almanın mutluluğunu yaşadı. 

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Mutluluğun ilk adımı kendi evinizde başlar...

! .