Haberler

 • Eminevim Genel Müdürü Pınar Üstün: Hedef Yüzde 30 Büyüme!
  25 Eyl 2017

  Eminevim Genel Müdürü Pınar Üstün: Hedef Yüzde 30 Büyüme!

  Emin evim 'de hedef yüzde 30 büyüme!

 • ‘Elbirliği’ ile 1 milyon hayal gerçek olacak
  19 Eyl 2017

  ‘Elbirliği’ ile 1 milyon hayal gerçek olacak

  ‘Elbirliği’ sistemi ile 100 bin kişiyi ev ve araba sahibi yapan Eminevim’de hedef 10 yılda 1 milyon kişinin hayallerini gerçekleştirmek. Şirket ‘imece’ mantığı ile sadece ev ve araba değil aynı zamanda enerji ve tarım alanında da yatırım yapıyor.

 • Emin Üstün: Elbirliği sistemiyle daha fazla kesime iş üreteceğiz
  15 Eyl 2017

  Emin Üstün: Elbirliği sistemiyle daha fazla kesime iş üreteceğiz

  Anadolu insanı arasında yaygın olarak tercih edilen altın günü benzeri bir uygulamayı elbirliği adını verdiği sistemle çeyrek asırdır başarı ile sürdüren Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, el ele verildiğinde ekonominin verimli hale gelebileceğini söyledi.

 • Eminevim'de Hedef 130 Şube
  09 Haz 2016

  Eminevim'de Hedef 130 Şube

  Eminevim, seksen altıncı şubesini İzmir Karşıyaka'da yoğun bir katılımla birlikte açtı. Hedef 2016 sonuna kadar 130 şube.

 • Faizsiz Bir Evim Olsun" diyorsanız...
  27 May 2016

  Faizsiz Bir Evim Olsun" diyorsanız...

  1991 yılında kurulan ve 2016 yılı itibariyle çeyrek asra ulaşan Eminevim, kurulduğu ilk günden bugüne kadar "Türkiye'de faizsiz ev almak isteyenlerin uğrayacağı ilk adres" olma hedefiyle tam 85 şubesinde müşterilerine hizmet veriyor.

  Otomobil organizasyonlarından başlayarak, konut, işyeri ve arsa gibi taşınmaz mülklere de sahip olabileceğiniz faizsiz El Birliği sistemi, "birevim, bir otomobilim olsun" diyen aileler için avantajlı seçenekler sunuyor.

  Peşinatsız olarak da ev alabileceğiniz sistemlerimiz ile ekstra ödeme problemi olmadan Türkiye'nin her yerinden, kendi bütçenize göre; faizsiz ev satın alabilirsiniz.

  Siz de bir eviniz olsun istiyorsanız www.eminevim.com adresinde yer alan formu doldurarak ya da burayı tıklayarak size en yakın şubemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Ev hayallerinizi ertelemeden, Eminevim ile gerçekleştirin.

   

 • El Birliğiyle 10 Yılda 40 Bin Ev Sahibi
  15 Nis 2016

  El Birliğiyle 10 Yılda 40 Bin Ev Sahibi

  Emin Şirketler Grubu altın gününe benzer "El Birliği" sistemi ile otomotivden sonra 10 yıllık süreçte 40 bin kişiyi ev sahibi yaptı.

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Mutluluğun ilk adımı kendi evinizde başlar...

! .