Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:1026

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:275460

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Eminevim Avantajları

Eminevim Avantajları

Eminevim finansmanı, faiz ödemeden, bütçenize göre gayrimenkul almanızı destekleyerek Türkiye'de ve Dünya'da bir ilki gerçekleştiriyor. 1991 yılından bu yana Tasarruf Finansmanı sayesinde ödeme güçlüğü çekmeden kolayca ev sahibi olunabiliyor. "Eminevim avantajları nelerdir, neden tercih edilmeli?" gibi sorulara verilecek en iyi yanıt, finansmanın farklı alternatiflere sahip olması ve son derece kurumsal ve güvenilir olmasıdır. Uzman kadrosuyla hizmet sunan Eminevim'de herkes faizsiz ev kredisi aramak ya da kredi finansmanları ile uğraşmak yerine faizsiz ev alma çözümleri ile hayallerine kavuşuyor. Normal şartlarda uzun vadede biriktirerek veya iki katı para ödeyerek satın alabileceğiniz bir eve daha kısa sürede makul bir ücretle siz de sahip olabilirsiniz.
Ev almanın büyük bir yatırım olarak görüldüğü günümüz şartlarında ev almak için genellikle faizsiz konut kredisi ya da konut kredisinde en uygun fiyatları arayanlara daha avantajlı seçenekleri sunan Eminevim aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile tanınıyor. Siz de bütçenize uygun ödeme kolaylıkları sunan finansman sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabilir; Türkiye'nin her yerinde beğendiğiniz eve kavuşabilirsiniz.
200 aya kadar uzayan taksit vadeleri, banka gibi faiz olmayışı, evi çekilişle önden alma ihtimali, ipotekli teminat finansmanı ve maddi bir zorlukta 6 aya kadar taksit dondurma gibi pek çok Eminevim avantajları ile siz de hemen ev sahibi olabilirsiniz. Eminevim’e internet üzerinden veya 120'yi aşkın şubesiyle bölgenizde bulunan en yakın müşteri hizmeti birimlerinden ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi