Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:684

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:267983

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Eminevim ile Ev Almak

Eminevim ile Ev Almak

Günümüz dünyasında ev almak, yüksek kredi faizleri nedeniyle giderek zorlaşıyor. Eminevim ise peşinatsız faizsiz ev satın al kampanyaları ile bankaların verdiği yüksek faizleri ödemeden ev alma imkanı sağlıyor. Eminevim Finansmanı sayesinde ev almak istiyorum diyen fakat yüksek faizler nedeniyle alamayan herkes için ev sahibi olmak son derece kolay. Eminevim finansmanında; faiz ödemeden, bütçe olanaklarınıza uygun taksitlendirmelerle tam istediğiniz gibi ev alabilir ve yardımlaşmaya dayalı konsept sayesinde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Eminevim vasıtasıyla ev almanın sayısız avantajları var. Bunlardan biri, peşinat ödemeksizin eşit taksitlerle ev sahibi olma olanağı. Eminevim'de yalnızca bir kereye mahsus organizasyon ücreti ödersiniz ve bunun dışında eviniz için herhangi bir peşinat ödemezsiniz. Ödemekte zorlandığınız taksitleri dondurabilir veya evinizi teslim alma sürenizi ödeyemediğiniz taksit ayı kadar ileri atabilirsiniz. Ayrıca Eminevim; evinin teslim süresi uzayan alıcılara, kira destekli finansmanlarda evlerini teslim alacakları süreye kadar kira yardımı da yapar. Ev taksitlerini aylık olarak ödeyebilecek herkes Eminevim'den kolaylıkla ev sahibi olabilir. Siz de krediler ve ödenen yüksek faizler yerine Eminevim elbirliği finansmanının avantajlarından faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz şehrin dilediğiniz bölgesinden bütçenize uygun koşullarda ev sahibi olmak için Eminevim en uygun adres.
 

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi