Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:875

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:270524

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Satılık Daire İstanbul

Satılık Daire İstanbul

Satılık daire İstanbul genelinde diğer bölgelere göre sayıca fazla olup bunlar arasından hem özellik hem de fiyat olarak en uygun olanını tercih etmelisiniz.

Emlak yatırımları avantajlı olmasıyla pek çok kişi tarafından ilgi görmektedir. Özellikle satılık daire İstanbul ilanları yatırımcıların ve hayalindeki eve sahip olmak isteyenlerin dikkatini çekmektedir. Bu evleri satın alırken bazı hususlara öncelik vermeniz yapacağınız alımın daha karlı olmasını sağlayacaktır. Son dönemlerde ev alacaklar için bankaların avantajlı kampanyalar düzenlemesi sizin açınızdan önemli bir fırsat olabilir. Maddi yönden rahat olmak için bu kampanyaları değerlendirebilirsiniz.

Eğer ilk kez ev sahibi olacaksanız sık yapılan hatalara dikkat etmelisiniz. Bu nedenle hayal ettiğiniz evi satın almadan önce nelere bakmanız gerektiğini bilmeniz sizin için yararlı olacaktır. Yeni bir ev almanın mutluluğu ve telaşı ile önemli detayları atlamamalısınız.

İstanbul Satılık Daire İlanları
İstanbul satılık daire
ilanları ile ilgili en geniş seçeneklere internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Ancak hem ilan sayısının fazla olması hem de bu işe ticari kazanç açısından bakan kişi sayısının fazlalığı bazı ilanların gerçeği yansıtmamasına neden olur. Bu nedenle ev bakarken mutlaka güvenilir kaynakları ve firmaları tercih etmelisiniz. Site ve ilanlarla ilgili daha önce yapılmış yorumları inceleyebilir, eğer çevrenizdeki bir konuta ait bu tarz ilanlar varsa ilan bilgilerinin gerçekle örtüşüp örtüşmediğini kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda ilanda yer alan semtlerin fiyatlarını uygunluk sıralamasına göre değerlendirebilir, o semt için belirlenen fiyatın gerçekçiliğini kontrol edebilirsiniz. Bildiğiniz üzere İstanbul genelinde bazı bölgelerde evler diğerlerine kıyasla daha düşük fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Özellikle Pendik, Maltepe, Çekmeköy en uygun fiyatlı yerler olarak bilinir.

İstanbul’dan Satılık Daire Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
İstanbul’dan satılık daire almak istiyorsanız bazı noktalara ekstra özen göstermeniz gerekecektir. Öncelikle alacağınız evin tapusunu incelemelisiniz. Yatırım ya da yaşamak amaçlı fark etmeksizin tüm evlerin yasal durumunu kontrol etmelisiniz. Böylece evin kat mülkiyetli mi yoksa kat irtifaklı mı olup olmadığını da öğrenebilirsiniz. Ayrıca ev ile ilgili yasalara aykırı bir durumun varlığından da bu şekilde haberdar olabilirsiniz.

Alacağınız evin sizin isteğinize uygun olması çok önemlidir. Genellikle çiftler kendileri için iki oda bir salon evin yeterli olacağını düşünse de ilerleyen süreçte evcil bir hayvan almanız, kalabalık misafirlerinizin olması, çocuğunuzun olması daha büyük bir ev ihtiyacını doğurabilir. Bu nedenle başlangıçta biraz daha büyük bir ev bakmanızda yarar vardır.

Almayı düşündüğünüz evin arsa durumuna ve metrekaresine dikkat etmelisiniz. Eğer ev deprem bölgesinde ya da su havzasındaysa bu ilerleyen dönemde sorun yaratabilir. Bu arsada evinizi satmanız daha zor olacaktır. Yapacağınız satışta beklediğiniz rakamları alamayabilirsiniz. Evinizin metrekaresinin ise gerçeğe uygun olduğundan emin olmalısınız. Son dönemlerde orta büyüklükteki evlere ilgi biraz daha fazladır.

Satılık dairelere bakarken evin aidatını öğrenmeli, konum bilgilerine ve sosyal olanaklarına bakmalı, kira çarpanını hesaba katmalısınız. Özellikle kira geliri yüksek olan evleri seçmeniz daha faydalı olacaktır. Eğer daha uygun fiyatlı ev arayışındaysanız maketten ya da topraktan ev projelerine göz atabilirsiniz.

İstanbul’dan Satılık Ev Alacaklara Öneriler
İstanbul’dan ev alacaklara öneriler
sayesinde hayal ettiğiniz eve daha uygun koşullarla sahip olabilirsiniz. Bunun için öncelikle bütçe planlaması yapmalısınız. Evin ödeme planınızı aylık gelirinize göre belirlemeli ve başlangıç masraflarınızla sigortanızı hesap etmelisiniz. Örneğin ev alınca hem bu evin ödemesini yapacak hem de kirada durmaya devam edecekseniz buna yeterli gelirinizin olup olmadığını incelemelisiniz.

Alacağınız evin sıfır mı yoksa ikinci el mi olacağına iyi karar vermelisiniz. Eğer yeterli bütçeniz varsa sıfır ev almanız her zaman daha fazla avantajlı olacaktır. Hangi türden olursa olsun ev alımlarınızda mutlaka profesyonel destek almalısınız. Bu kişilerden alacağınız yönlendirmeler hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun evinizin olmasını sağlayacaktır. Size özel ödeme planı hazırlanması ilerleyen sürecinizi daha net görmenize katkıda bulunacaktır. Bu noktada Eminevim imkanlarını tercih ederek ev almayı sizin için iyi bir fırsata dönüştürebilirsiniz. Faizsiz ev alma sisteminin mucidi olarak hizmet veren Eminevim her bütçeye uygun olanaklara sahiptir. Alımlarda çekilişli sistem, peşinatlı sistem ve vade ortası sistem gibi farklı seçeneklerin olması sayesinde size en uygun olanı seçebilir, yeni evinizin tadını çıkarabilirsiniz. 

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi