Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:1026

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:275460

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Ev ve Araba Almak

Ev ve Araba Almak

Taksitlerinizi gelirlerinize göre ayarlayarak ev ve araba alabilmek için en güvenilir yöntemleri Eminevim sayesinde elde edebilirsiniz. Ankara'nın dilediğiniz bir noktasında ve istediğiniz konumlarda ev almak ya da arabaları dilediğiniz marka ve modele göre seçebilmek için sizleri bekleyen avantajlara göz atabilirsiniz. Birikiminiz olmasa dahi hayallerinize daima bir adım daha yaklaşabilmek için sizleri bekleyen bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Bütçelerinize göre uygun olabilecek taksitleri ödeyerek değerinde ev ya da araç satın alabileceğiniz sistemlerle tanışabilirsiniz. Bankaların dosya masraflarıyla karşılaşmamak ve kredilerle ve faiz derdiyle meşgul olmadan Ankara'da ev araba satın alabilmek için sizlere en uygun sistemlere dahil olabilirsiniz. Geliriniz hangi seviyede olursa olsun, ev ya da araba satın alma hayalinize ulaşmanız bu sayede mümkün olacaktır.

Faizsiz ve Kredisiz Ev ve araba Almak
Ev veya araba alabilmek için öncelikle bankaların kredi şartlarına göz atan kişilerin geri adım attıkları görülmektedir. Bunun temel sebebi ise faizler ve kredilerin ekstra masraflara yol açmasıdır. Sizler de bu tür sorunlarla karşılaşmamak için faizsiz ve kredisiz ev alabileceğiniz yöntemleri araştırıyor olabilirsiniz. Eminevim ile vade farkı olmadan ve dilediğiniz taksit sayısında ödemeleri yaparak en kolay ve ayrıcalıklı adımları atabilirsiniz. Ekstra bir masrafla karşılaşmadan ev ya da araba satın alırken tercihlerinizi Eminevim ile kullanabilirsiniz. Yapacağınız küçük ödemelerin hayallerinize ulaştırması için hızla adım atabilirsiniz. Araştırmalarınız neticesinde yardımlaşma yöntemiyle gayrimenkul sahibi olmanızı sağlayan sistemlerini görebileceğiniz Eminevim sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Peşinatsız Ev ve Araba Almak
Türkiye genelinde en çok tercih edilen şirketler arasında yer alan Eminevim ile peşinatsız ev ve araba alırken Ankara'yı tercih edebilirsiniz. Böylece dilediğiniz ilden satın almak isteyeceğiniz araç veya evler hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Bir telefon kadar uzağınızda olan müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşmelerin sizler için de faydalı olacağının altını çizmekteyiz. Borcunuzu çok daha erken süreçte bitirebilmek için yapacağınız peşinat ödemelerinin yanı sıra herhangi bir birikiminiz olmadan da, peşinatsız ev veya araç almanın yollarını keşfedebilirsiniz. Cesur adımları atarak hayallerinizi gerçekleştirebilmek için sizlere daima destek olan Eminevim ekiplerini arayabilirsiniz. En yakın şubelerinden bilgi alarak hedefinize çok daha kısa yoldan ulaşmayı başarabilirsiniz.

Dilediğiniz Konumda Ev ve Araba Almak
Hemen Eminevim müşterisi olarak ev veya araba alırken sizleri bekleyen kolaylıklar ile tanışabilirsiniz. Türkiye'nin hangi noktasında olursa olsun, ev almak için en ideal çözümleri bu sayede bulabileceksiniz. Ankara'nın en nezih mahallelerinde ev sahibi olabilmek için hemen aramaya başlayabilirsiniz. En pahalı semtlerde dahi uygun fiyatlarla ve kolay ödeme alternatifleriyle bu sayede tanışabileceksiniz. Yatırımlarınızın öncelikle ev veya arabadan yana kullanmak istediğinizde, sizleri de memnun edecek olan seçeneklerine göz atabileceğiniz Eminevim'e gelebilirsiniz. Bu sayede doğru zamanda ve doğru bir adres üzerinden çözümlere ulaşmış olacaksınız.

Kira Öder Gibi Ev Almak
Uzun süredir kira ödemekten sıkıldıysanız ve kendi evinize kavuşmak istiyorsanız, işte tam zamanı. Kira öder gibi ev sahibi olabilmenizi sağlayan Eminevim sayesinde kendi evinizin taksitlerini ödemeye başlayabileceksiniz. Böylelikle belirleyeceğiniz vadelerin ardından kendi evinize kavuşabilecek ve kira ödemekten kurtulacaksınız. Yıllardır sunduğu hizmetlerle Ankara, İstanbul, Bursa, Adana gibi çeşitli illerde yaşayan vatandaşlarımızın ev sahibi olmalarını sağlayan Eminevim şubeleri sizleri de bekliyor. Ev sahibi olmanın zor olduğunu düşünüyorsanız ve bu nedenle de adım atmaktan çekiniyorsanız, tam size göre olan fırsatlarımızı değerlendirebilirsiniz. Binlerce aile gibi sizler de düşük taksit tutarları ile kendi evlerinize sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Hayalinizdeki Arabayı Alın
Hayallerinizi ertelemek yerine hemen Eminevim'e gelebilirsiniz. Böylece her aya özel olarak düzenlenen kampanyalardan faydalanabilir ve toplam fiyatından daha uyguna gelecek olan araçları hemen satın alabilirsiniz. En düşük maliyetlerle araç alabilmek ve fırsatları kaçırmamak için harekete geçmenizi tavsiye ediyoruz. Yeni yıla araç sahibi olarak girebilmek için sizlere özel sunacağımız fırsatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Çeşitli sayıda kişilerden oluşan gruplara dahil olarak ve peşinat durumlarına göre almak istediğiniz araçlar için yapacağınız ödemelere ilişkin bilgiler sizlerle paylaşılacaktır. Online olarak ziyaret edebileceğiniz Eminevim sayfalarında yer alan formları doldurduğunuzda kısa sürede geri dönüşlerin gerçekleşeceğini vurguluyoruz. Böylelikle araba alırken zorlanmayacağınızın ve daha zahmetsizce hayallerinize ulaşacağınızın bilgisini veriyoruz.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi