Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:732

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:273244

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Hedef Kendi Evim

Hedef Kendi Evim

Gelir düzeyi ne olursa olsun, her insanın kurduğu hayaller arasında aylık kira giderlerinden kurtulmak, gönül rahatlığıyla kendi evim diyebilecekleri bir yuvaya sahip olmak var. İstediğiniz evi alacak kadar nakit paranız yoksa, başvurulan en yaygın çözüm genellikle hemen hemen her bankanın sunduğu ev kredisi seçenekleri oluyor. Ancak kredi faizleri yükseldikçe henüz ev sahibi olmayan aileler bu hayallerinden yavaş yavaş uzaklaşmak zorunda kalıyor. Eğer siz de “hedef kendi evim” diyenlerdenseniz, Eminevim’in sunduğu faizsiz ev sahibi olma çözümlerine mutlaka göz atmalısınız.

Peki Eminevim’de sistem nasıl işliyor?

Eminevim’de Çekilişli Finansman, Bireysel Finansman – Peşinatlı ve Bireysel Finansman – Peşinatsız modeller olmak üzere 3 farklı sistem bulunuyor. Bu seçeneklerin hepsi aslında aynı fikre dayanıyor:

Eminevim El Birliği sistemi ile faizsiz ev sahibi olmak. Faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyenler, çeyrek asırlık Eminevim güvencesi altında bir araya geliyor ve dayanışma usulüyle ev sahibi olunuyor.

Konut kredilerinin aksine bu sistemde faiz sistemi bulunmuyor. Taksitlerin başladığı ilk aylardan itibaren ev sahibi olma şansınız var. Eminevim sizi tasarruf yapmaya teşvik ettiği gibi bütçenizde bir aksilik yaşadığınız durumda evin değerini değiştirme, hatta taksitleri dondurma şansı da veriyor. Birikimlerinizle Türkiye'nin her yerinden alabileceğiniz evinizi size en kısa sürede teslim ediyor.

Eminevim’in sunduğu ödeme seçenekleri arasından size en uygun olanına karar vermek için ise öncelikle yapmanız gereken, hedeflerinizi belirlemek ve bir bütçe oluşturmak. Hedef kendi evim diyorsanız siz de hayallerinize kavuşabilirsiniz. Ne kadar ödeme yapmanız gerekiyor? Bu ödemeyi kaç taksitte yapabilirsiniz? Peşinat ödeyecek misiniz? Bu soruları cevapladıktan sonra size uygun Eminevim sistemini bulmak çok daha kolay. Aklınıza takılan her türlü soru için destek hattını arayabilir ya da internet şubesindeki formu doldurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi