AYI TESLİMAT TOPLAMI:319

29 YILDA TOPLAM TESLİMAT:124.150

 

SİZİ
ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

KAMPANYALAR

1991’den bugüne 137.000 aile Eminevim’le faizsiz, kredisiz, peşinatsız ev ve otomobil sahibi oldu bile. 29 yıllık tecrübesi ve 100’den fazla şubesiyle sektörün lideri Eminevim her ay 2000 aileyi ev ve otomobil sahibi yapmaya devam ediyor.

Siz de hemen Eminevim Şubeleri’ne gelin. Türkiye’nin dilediğiniz yerinden istediğiniz evi seçin. Kendi belirlediğiniz taksitlerle, faizsiz, kredisiz, peşinatsız ev sahibi olun. Siz de kiracılıktan kurtulun, kendi evinizde oturun.

Yıllardır hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışan Eminevim olarak, şimdi de gönlünde kutsal hac görevini yerine getirme isteği olanlar için yepyeni bir imkan sunuyoruz. Eminevim Hac Tasarruf Sandığı’nı hayata geçirerek, kutsal toprakları ziyaret etmenize vesile oluyoruz.

‘‘Hac Tasarruf Sandığı’’yla önce hacı adaylarımızı bir araya getiriyoruz. Sonra küçük tasarruflar “Hac Tasarruf Sandığı” nda birikiyor ve sırası gelen Hacı adayımızın ücreti sandıktan karşılanıyor. Eminevim Elbirliği faizsiz finansman modeliyle, Hac tarihi kesinleşmemiş hacı adayları; 24 aydan 96 aya kadar taksit seçenekleriyle birikimlerini altın ile yapabiliyor. Diyanetin düzenlediği çekilişte çıkanlar, vadesi dolmasa da hac ücretini toplu olarak alıyor, Hac ibadetini yerine getiriyor ve ödemelerine kaldığı yerden aynı şekilde devam edebiliyor.

Teslimat döneminde hac bedeli, diyanete ya da ilgili tur şirketine ödeniyor. Kalan kısmı, hacı adaylarının altın hesabına gram altın olarak havale yapılıyor. Üstelik vade ortasından sonra sistemden ayrılan hacı adaylarına; varsa ödediği peşinat, taksitlerin toplamı ve organizasyon ücreti (KDV hariç) iade ediliyor.
 
Siz de en yakın Eminevim Şubesi’ne gelerek veya 444 36 46’yı arayarak detaylı bilgi alabilir, bu imkandan siz de yararlanabilirsiniz.
 

Emniyet güçleri için ev sahibi olmanın tam zamanı! 1-14 Nisan arası Eminevim’e gelen emniyet güçleri mensupları çok özel fırsatlarla, faizsiz, kredisiz ev sahibi oluyor. Siz de bu fırsatı yakalayın!

SİZE ÖZEL MUHTEŞEM FIRSATLAR:

1) ‘En erken teslim’ kampanyası: Size özel, teslim tarihlerini daha da öne çektik! Sen de hemen en yakın şubemize gel. Hem faizsiz, kredisiz ev sahibi ol, hem de evine erkenden sahip ol. Yani seçtiğin planın teslim tarihinin aylar öncesinde evin senin olsun. Sadece size özel sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmamak için acele et!

2) ‘Katılım ücretinde 12 taksit’ kampanyası: Size özel, katılım ücretlerinde 12 taksit yapıyoruz! Sen de hemen en yakın şubemize gel. Katılım ücretinin sadece %20’sini ödeyerek sisteme hemen katıl. Kalanı 12 taksitle küçük küçük, hissetmeden öde. Faizsiz, kredisiz ev sahibi olmanın keyfini sen de yaşa! Sadece size özel sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmamak için acele et!

3) ‘Peşinatsız erken teslim’ kampanyası: Size özel, teslimleri 7 aya kadar daha erkene çekiyoruz. Sen de hemen en yakın şubemize gel, Vade Ortası Sistemi’ne dahil ol. Hem Faizsiz, kredisiz, peşinatsız, hem de erken teslim fırsatıyla hemen ev sahibi ol! Sadece size özel sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmamak için acele et!

18 Mart haftasında tüm ordu mensuplarımıza özel kolaylıklar, faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim'de.

Eminevim müşterisi olanlar kazanmaya devam ediyor. Ahde Vefa kampanyasıyla sistemimize kayıtlı müşterilerimize özel 2. üyeliklerde, özel indirim fırsatları sunuluyor. Beğendiğiniz eve, istediğiniz arabaya sahip olmak Eminevim’in avantajlarla dolu kampanyasıyla şimdi daha kolay.

Ev sahibi olmak isteyenler için Eminevim'i tercih etmenin tam vakti! Kaçırılmayacak taksit fırlatları ile her bütçeye uygun ödeme planlarını sizlere sunuyoruz. Ayrıca öne çekilen teslimat tarihleri ile hayalinizdeki eve kavuşmak artık daha kolay. Elbirliği ile milli ve yerli ekonomiye desteğimiz tam.

Eminevim'den engelli vatandaşlarımıza özel, organizasyon ücretimizde %18 indirim! 

Peşinatsız, faizsiz kira öder gibi kendi evinizin sahibi olun.

Eminevim’in kayıtlı müşterilerine özel, Eminevim’in tanıtımını yapan ve yeni müşteriler yönlendiren kişilerden oluşan özel bir sadakat kulübüdür.

Eminevim'de ev almak isteyenler için ikinci el araç fırsatı! İkinci el araçlarınızı peşinata sayarak sizi istediğiniz yerden ev sahibi yapıyoruz. Detaylı kampanya bilgileri için formumuzu doldurun sizi hemen arayalım.