AYI TESLİMAT TOPLAMI:319

28 YILDA TOPLAM TESLİMAT:124.150

 

SİZİ
ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirmeyi ve Gizlilik Bilgilerini okudum ve onaylıyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

KAMPANYALAR

ŞUBAT' A ÖZEL MUHTEŞEM FIRSATLAR:

1) ‘En erken teslim’ kampanyası: Şubat ayına özel, teslim tarihlerini daha da öne çektik! Sen de hemen en yakın şubemize gel. Hem faizsiz, kredisiz ev sahibi ol, hem de evine erkenden sahip ol. Yani seçtiğin planın teslim tarihinin aylar öncesinde evin senin olsun. Sadece Şubat’a özel sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmamak için acele et!

2) ‘Katılım ücretinde 12 taksit’ kampanyası: Şubat ayına özel, katılım ücretlerinde 12 taksit yapıyoruz! Sen de hemen en yakın şubemize gel. Katılım ücretinin sadece %20’sini ödeyerek sisteme hemen katıl. Kalanı 12 taksitle küçük küçük, hissetmeden öde. Faizsiz, kredisiz ev sahibi olmanın keyfini sen de yaşa! Sadece Şubat’a özel sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmamak için acele et!

3) ‘Peşinatsız erken teslim’ kampanyası: Şubat ayına özel, teslimleri 7 aya kadar daha erkene çekiyoruz. Sen de hemen en yakın şubemize gel, Vade Ortası Sistemi’ne dahil ol. Hem Faizsiz, kredisiz, peşinatsız, hem de erken teslim fırsatıyla hemen ev sahibi ol! Sadece Şubat’a özel sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmamak için acele et!

Ayın en güzel haberi!

28 yıldır 130 bin aile gibi siz de ev ve otomobil hayalinize Eminevim ile kavuşabilirsiniz. Türkiye’nin 100 noktasında faizsiz ev almanın en kolay yolu Eminevim. Size özel fırsatlar size en yakın Eminevim şubesinde!

Eminevim'den engelli vatandaşlarımıza özel, organizasyon ücretimizde %18 indirim! 

Peşinatsız, faizsiz kira öder gibi kendi evinizin sahibi olun.

Eminevim’in kayıtlı müşterilerine özel, Eminevim’in tanıtımını yapan ve yeni müşteriler yönlendiren kişilerden oluşan özel bir sadakat kulübüdür.

Eminevim'den karne sürprizi! Ev almak isteyenler için yarı yıl tatilinde benzersiz fırsatlar şubelerimizde sizi bekliyor. 27 Ocak tarihine kadar Eminevim şubelerine çocuğunuzun karnesiyle gelin, avantajlı kampanyamızdan faydalanın.

Ayrıcalıklı fırsatlarla ev sahibi olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Emin Grup , 9 Ekim 2018 tarihinde Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak’ın açıklamış olduğu ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na Eminevim markasıyla destek verecek.

Eminevim müşterisi olanlar kazanmaya devam ediyor. Ahde Vefa kampanyasıyla sistemimize kayıtlı müşterilerimize özel 2. üyeliklerde, özel indirim fırsatları sunuluyor. Beğendiğiniz eve, istediğiniz arabaya sahip olmak Eminevim’in avantajlarla dolu kampanyasıyla şimdi daha kolay.

Ev sahibi olmak isteyenler için Eminevim'i tercih etmenin tam vakti! Kaçırılmayacak taksit fırlatları ile her bütçeye uygun ödeme planlarını sizlere sunuyoruz. Ayrıca öne çekilen teslimat tarihleri ile hayalinizdeki eve kavuşmak artık daha kolay. Elbirliği ile milli ve yerli ekonomiye desteğimiz tam.

Eminevim'de ev almak isteyenler için ikinci el araç fırsatı! İkinci el araçlarınızı peşinata sayarak sizi istediğiniz yerden ev sahibi yapıyoruz. Detaylı kampanya bilgileri için formumuzu doldurun sizi hemen arayalım.