Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:875

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:270524

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

İzmir’de Sahibinden Satılık Daire

İzmir’de Sahibinden Satılık Daire

Daire almak ya da kiralamak istediğinizde sahibinden satılık daire kavramını sıklıkla görebilirsiniz. Bu kavram herhangi bir kişi ya da aracı kuruma ihtiyaç duymadan alıcı ile satıcı arasındaki satış işleminin birebir gerçekleşeceği manasına gelir. Bu sayede satış için herhangi bir komisyon bedeli de ödemenize gerek kalmaz. Devir ve kiralama işlemleriniz için de geçerli olan bu uygulama ile beğendiğiniz eve daha uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Arabulucular aracılığıyla yapılan kiralamalarda bu hizmet karşılığı olarak aracılara kira ya da satış bedeli üzerinden hem alıcı hem de satıcı için %2 komisyon bedeli alınır. Bu tutar alacağınız evin satış tutarının üzerine eklenir. Satın almayı ev eğer sahibinden satışa çıkarıldıysa bu durumda komisyon bedeli vb. ödemeler olmayacağından tutarlar biraz daha uygun olacaktır.

İzmir’de Sahibinden Satılık Daire Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
- Sahibinden satılık daire alacağınız zaman öncelikle aramanızı daraltacak öğeler belirlemelisiniz. Bunun için ilk olarak şehir ve semt bilgisi girebilirsiniz. İzmir için arama yaptığınızı varsayarsak doğrudan “İzmir satılık daire” ilanlarını inceleyebilirsiniz.

- Daire alırken mutlaka orayı birebir görüp incelemelisiniz. Böylece satın alma halinde karşılamak zorunda kalacağınız masraflar hakkında direkt bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle eski yapılarda bu tür masraflarla sıklıkla karşılaşılmaktadır.
 
- Almayı düşündüğüz dairenin sağlık ve eğitim alanlarına ne kadar yakın olduğu, ulaşım imkanlarının gelişmiş olup olmadığını inceleyebilirsiniz. Eğer toplu taşıma kullanacaksanız size yakın noktada durak bulunup bulunmadığını kontrol edebilirsiniz. Dairenizin etrafında sosyal olanakların gelişmiş olması her zaman sizin için yararlı olacaktır.

- Satıcı tarafından daire için belirlenen fiyatın gerçekçi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bunun değerlendirirken benzer özelliklere sahip olan diğer dairelerin fiyatları ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Sosyal olanaklar, dairenin oda sayısı, konumu, yaşı, bulunduğu kat gibi unsurlar fiyatların oluşumunda belirleyici rol oynar.

- İstanbul, İzmir, Ankara gibi şehirler konut sayısı fazla olduğundan bazı yapılar için tapu sıkıntısı yaşanabilmektedir. Bu amaçla daire satın almadan önce tapu kayıt bilgilerini mutlaka kontrol etmelisiniz. Gerekli sorgulamaları belediyelerden ya da tapu hizmeti sunan danışmanlık firmalarından yaptırabilirsiniz. Ayrıca dairenin kat irtifak hakkı ya da kat mülkiyeti olup olmadığını da kontrol etmelisiniz.

İzmir Sahibinden Satılık Daire
İzmir satılık ev
ya da daire ilanlarını incelediğinizde ilanların içerik yönünden birbirinden ayrıldığını göreceksiniz. Sayısız ilan arasından aradığınızı kolayca bulabilmek adına filtreleme özelliğinden yardım alabilirsiniz. İlk olarak ilçe ve semt seçimi yapabilirsiniz. İzmir için baktığınızda Aliağa, Balçova, Bergama, Bayındır, Bayraklı, Beydağ, Buca, Bornova, Çeşme, Dikili, Çiğli, Güzelbahçe, Çeşme, Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka, Karaburun, Kiraz, Konak, Kınık, Menemen, Menderes, Narlıdere, Seferihisar, Ödemiş, Tire, Selçuk, Urla ve Torbalı ilçelerinden birini ya da birkaçını seçebilirsiniz. Mahalleler seçiminize göre otomatik olarak listelenecektir.

Alacağınız evin konumun ve genişliğini tercihinize uygun olarak seçebilirsiniz. Geniş ilan yelpazesi olması sayesinde size en uygun eve birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Günümüz koşullarında hem uygun fiyatlı hem de avantajlı özelliklere sahip ev almak istiyorsanız buna özel olarak hazırlanmış sistemleri tercih edebilirsiniz. İzmir genelinde her geçen gün yeni ve son derece kullanışlı evler yapılması ve bunların uygun ödeme koşulları ile sunulması hayalini kurduğunuz eve kavuşmanızı sağlayacaktır.

Satılık Ev İzmir
Satılık ev İzmir
genelinde sayıca fazla olup ister deniz kenarında isterseniz şehir içinde bir daire tercih edebilirsiniz. Hem site içinde hem de müstakil olacak şekilde ayrılan bu konutlar sıfır olduğunda kendi zevkinize göre dekorasyon yapma fırsatını elde edebilirsiniz. İkinci el olup sahibinden satışa sunulan ve aynı zamanda çok bakımlı olan daire seçenekleri de mevcuttur. Bunlar sayesinde ihtiyacınıza en uygun evi bulup satın alabilirsiniz.

Eğer toplu bir paranız yoksa ve yeni bir ev sahibi olmak istiyorsanız bu durumda sizin için en uygun seçenek Emin Evim olacaktır. Peşinatlı ya da peşinatsız fark etmeksizin ev sahibi olma fırsatı sunan Emin Evim sisteminde tek yapmanız gereken evinizin değerini belirlemek ve ödeyeceğiniz taksit tutarını kendi bütçenize göre ayarlamaktır. Ödemelerde herhangi bir artış ya da azalma olmamaktadır. Çekilişli sistemle ev almak istediğinizde tüm çekilişlerin noter huzurunda yapıldığını görebilirsiniz. Bu uygulama ev almanın en kolay yöntemi olarak ifade edilmektedir.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi