Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:684

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:267983

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Artık Ev Kredisi Hesaplama

Artık Ev Kredisi Hesaplama

Ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldüren, faiz ödemeden, ev kredisi çekmeden, ev kredisi hesaplama derdine girmeden, hatta peşinat zorunluluğu olmadan ev sahibi olma imkânı sunan faizsiz ev alma sisteminin lideri Eminevim, 30 yıldır yardımlaşma ve dayanışma esasına dayanarak isteyen herkesi ev sahibi yapıyor. Sürekli yükselen ev kredisi faiz oranlarına karşı net ödeme planları sunan Elbirliği Sistemi’nde ev kredisi, faiz oranı gibi sürprizlerle karşılaşmazsınız. Bugüne kadar 200.000’i aşkın aile faizsiz ev alma sisteminin lideri Eminevim avantajlarıyla ev sahibi oldu.

Eminevim avantajlarının neler olduğu ve neden tercih edilmesi gerektiği yönündeki sorulara verilecek en iyi yanıt, sistemin farklı alternatiflere sahip olması ve son derece kurumsal, güvenilir olmasıdır.

Uzman kadrosuyla hizmet sunan Eminevim'e gelenler, ev kredisi çekmeden ve ev kredisi hesaplama derdine girmeden, faizsiz ev alma çözümleri ile hayallerine kavuşmaktadır.

Normal şartlarda uzun vadede peşinat biriktirerek veya ev kredisi çekip iki katı para ödeyerek satın alabileceğiniz bir eve daha kısa sürede, makul bir ücretle sahip olabilirsiniz.

Ev sahibi olmak için ev kredisi çekenler soluğu bankalarda alıyor. Ancak ev kredisi için bankaya başvuranlara ev kredisi hesaplama işlemi sonucu faiz oranları engel oluyor. Günümüzde ev kredisi faiz oranlarının geldiği nokta, ev almak için ev kredisi çeken vatandaşa bir ev parası kadar da faiz ödetiyor.

Şuan bankaların uyguladığı en düşük ev kredisi faiz oranı %1,32 olarak belirlendi. Bu durumda basit bir ev kredisi hesaplama işlemi yapacak olursak, ev almak için ev kredisine başvuran kişiler, bankadan çekilen 100.000 TL ev kredisi için, aylık 1.665 TL, toplamda 199 bin TL’lik geri ödemeyle karşılaşıyor. Bu ev kredisi faiz oranıyla ev almak orta gelirli bir aile için bile zorken, dar gelirli aileler için hayalden öteye geçemiyor.

Ancak; 1991’den bugüne kadar 200.000’den fazla aileyi ev ve otomobil sahibi yapan faizsiz ev alma sisteminin lideri Eminevim’de, ev kredisi, ev kredisi hesaplama derdi, fazladan bir ev parası kadar ödenen faizler, ara ödemeler, peşinat zorunluluğu bulunmuyor. Sizin belirlediğiniz taksit miktarı ve vade sayısı çerçevesinde bütçenize en uygun ödeme planıyla kolayca ev sahibi olmanız sağlanıyor.

Elbirliği Sistemi içerisinde faiz ödemeden, ev kredi olmadan, ev kredisi hesaplama derdine girmeden hatta peşinatsız ev sahibi olmanızı sağlayan sistemin avantajları sadece bunlarla da sınırlı değil. Eminevim’de ilk aylarda ev sahibi olma şansınız vardır. Bu durumda kendi evinize geçeceğiniz için kiradan kurtulmuş, ev kredisi hesaplama derdine bile girmeden evinizi ucuza mal etmiş olursunuz.

Ev kredisi seçeneğinden farklı olarak sizi tasarrufa yönlendiren Eminevim Elbirliği Sistemi, zorunlu hallerde sistemden ayrılmak istediğinizde organizasyon ücreti dışında, o güne kadar ödemiş olduğunuz tüm taksit tutarını size iade eder.

Hiçbir katılımcının mağdur olmaması adına, faizsiz ev alma sisteminin lideri Eminevim ipotek teminat sistemli çalışmaktadır. İpotek teminat sistemi, evini alan her müşterinin evine borcu bitene kadar satılamaz kaydının konmasıdır. Bu yöntemle diğer üyelerin hakkı da korunmuş olur. Faizsiz ev alma sisteminin lideri Eminevim’le ev kredisi çekmeden, ev kredisi hesaplama derdi olmadan, faiz yükü altına girmeden kolayca ev sahibi olursunuz.

Faizsiz ev alma sisteminin lideri Eminevim, katılımcılarına her alanda destek olmak adına, ödeme aşamasında da daima yanındadır. Ev kredisi seçeneğinden bir başka farkı ise, taksitlerini öderken zorluk çeken katılımcıların diledikleri zaman taksitlerini dondurma hakkına sahip olmasıdır. Ayrıca teslim zamanı henüz gelmeyen katılımcılar diledikleri gibi ev bedelini ya da taksit tutarını azaltıp artırabilir.

Türkiye genelindeki 120’den fazla şubesiyle, ayda 2000’den fazla teslimat gerçekleştirerek 7 dakikada 1 kişiyi ev sahibi yapan tek sistem; faizsiz ev alma sisteminin lideri Eminevim, isteyen herkesi ev kredisi çekmeden, ev kredisi hesaplama derdine girmeden, faiz ödeme zorunluluğu yaşatmadan, kolayca ev sahibi yapma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Faizsiz ev alma sisteminin lideri Eminevim, ev kredisi ihtiyacına son veren, ev kredisi hesaplama derdini bitiren, güven temelleriyle inşa ettiği Elbirliği Sistemi’ni bugün halen aynı özveriyle devam ettirmektedir. İsteyen herkes güvenle ev sahibi olsun diye, 1991’den beri ev kredisi çekmeden, ev kredisi hesaplama derdine girmeden, faiz ödemeden ev sahibi olmanın yolunu açmıştır.

Eminevim sisteminin şeffaflığının ve güvenilirliğinin kanıtı olarak her ay iki defa yapılan çekilişler, herkesin katılımına açık olup, noter huzurunda gerçekleşmektedir. Çekilişler aynı zamanda canlı olarak Eminevim’in web sitesi ve sosyal medya hesaplarında da yayınlanmaktadır.

Her geçen gün yeni üyelerle ailesini büyüten Eminevim, ev kredisi çekmeden, ev kredisi hesaplama derdine girmeden, faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyen herkesin hayallerini elbirliğiyle gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi