Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:732

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:273244

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Peşinatsız Ev

Peşinatsız Ev

Eminevim’in lideri olduğu Tasarruf Finansmanı, Türkiye’nin istediğiniz yerinden peşinatsız ev sahibi olabileceğiniz bir finansman modelidir. İnsanları bir araya getirerek, herkesin yaptığı tasarruflarla peşinatsız ev alabilmesi için bir yol açmaktadır.
Eminevim’e gelerek ilk olarak almak istenilen evin bedeli belirlenir. Kişilerin  kendi ödeme gücüne göre hesaplanan aylık taksitlerle kolayca ev sahibi olunur. Eminevim, hem faizsiz ev alma finansmanının lideri, hem de sektörün lideridir. 
1991’den beri hizmet veren Eminevim’le faizsiz ev ve otomobil sahibi olanların sayısı 200.000 aileyi geçmiştir. Eminevim, tüm Türkiye’de 125’den fazla şubesiyle hizmet vermektedir.
30 yıldır gücünü Elbirliği’nden alan Eminevim, ev kredisi derdi olmadan, faiz ödeme zorunluluğu yaşatmadan, bütçenize göre gayrimenkul almanızı destekleyerek Türkiye'de ve Dünya'da bir ilki gerçekleştirmektedir. 
Peşinatsız Ev Kredisi 
‘’Peşinatsız ev kredisi olmadan ev alamam’’ diyen fakat ev sahibi olmak isteyen kişiler bu finansmana dahil olabilir. Kesin bir ödeme planı bulunmayan finansmande katılımcı dilerse kendi ödeme planını oluşturabilir. Bu finansmanda katılımcı belirlenen vadesini takip eden ayda konutunu alır ve ödemelerine devam eder. Bireysel Finansman – Peşinatsız artan taksitli modelleri ile vade ortasından daha erken teslimatı alma imkanı sağlanabilir.
Katılımcılar, uygulanılan Bireysel Finansman – Peşinatsız ile peşinat ödemeden vade sonuna kadar sabit taksitler ile ev sahibi olur. Faizsiz ev alma finansmanının lideri Eminevim’le Türkiye’nin dilediğiniz yerinden, beğendiğiniz evi seçmeniz yeterli. Kendi belirlediğiniz ve bütçenize en uygun ödeme planıyla bankaya bulaşmadan, konut kredisiyle uğraşmadan, faiz yükü altına girmeden ve peşinat biriktirmek zorunda kalmadan kolayca ev sahibi olabilirsiniz.
30 yıldır hizmet veren, faizsiz ev alma finansmanının lideri Eminevim, dürüstlük, şeffaflık ve müşteri memnuniyetini gibi önemli değerleri ilk sırada tutar. Eminevim, finansmana katılan kimsenin mağdur olmaması adına pek çok düzenleme yapmıştır. 
Zorunlu durumlarda finansmandan ayrılmanız gerekirse o güne kadar ödemiş olduğunuz taksitleri geri alabilirsiniz. Aynı şekilde taksitlerinizi öderken geçici sıkıntılar yaşadığınızda taksitlerinizi dondurabilir ya da erteleyebilirsiniz. 
Peşinatsız Ev Almak
Faizsiz ev alma finansmanının lideri Eminevim, 30 yıl önce güven temelleriyle inşa ettiği Tasarruf Finansmanı’nı bugün halen aynı özveriyle devam ettirmektedir. Herkes güvenle ev sahibi olsun diye, konut kredisi çekmeden, faiz ödemeden ve peşinata ihtiyaç duymadan ev sahibi olmanın yolunu açmıştır. Eminevim, aynı anda hem peşinat borcu hem de kredi ödeme zorluğu çekmeden, isteyen herkesi peşinatsız ev sahibi yapma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Peşinatsız Konut Kredisi
Eminevim’in Çekilişli Finansmanlar’inden biri olan Bireysel Finansman – Peşinatsız modelle, ‘‘Peşinatsız konut kredisi olsa’’ diyenler için en uygun çözümlerden birini sunmaktadır. Bireysel Finansman – Peşinatsız model sayesinde borcunuz daha kısa sürede bitmektedir. Gruptaki kişiler vadeyi belirlemektedir. Evinizi alana kadar dilerseniz taksitleriniz sabit olur ve teslimattan sonra belirli oranda artarak daha kısa vadede borcunuz biter ya da taksit artış seçeneği ile evinizi alana kadar taksitleriniz her yıl belirli bir oranda artarak devam eder. Böylece daha erken teslimat avantajı sağlar.

Peşinatsız Ev Almak İstiyorum
Temeli yardımlaşma ve dayanışmaya dayanan Tasarruf Finansmanı sayesinde, ‘‘Peşinatsız ev almak istiyorum’’ diyen kişiler ev kredisine başvurmak zorunda kalmadan kolayca ev sahibi olabilmektedir. 

Peşinatsız Ev Kampanyaları
Siz de Eminevim’in peşinatsız ev alma kampanyalarını takip edin. Her geçen gün yeni üyelerle ailesini büyüten Eminevim ile peşinat ödemeden kendi evinizin sahibi olun. Ev hayallerinizi Elbirliği’yle gerçeğe dönüştürün. Eminevim’in 30 yıllık tecrübesiyle ve güvenle, kira derdinden kurtulun.
Ayrıntılı bilgi almak için; www.eminevim.com’dan Görüntülü Şube’ye bağlanabilir ya da 444 36 46’yı arayabilirsiniz. Siz de faizsiz ev alma finansmanının lideri Eminevim’le peşinatsız ev sahibi olun.
 

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi