Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:732

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:273244

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Şikayet ve Bildirimler

Şikayet ve Bildirimler

Eminevim, müşteri odaklı anlayışıyla kullanıcılarını güvenilir, açık ve şeffaf hizmetle ev sahibi yapmayı amaçlıyor. Müşteri memnuniyeti için sürekli gelişen, geri bildirimlerle kendini güncelleyen Eminevim şikayet birimi; çağrı merkezi, e-posta, web sitesi, internet sitesi, mobil şube ve mektup üzerinden şikayetler ve bildirimler alıyor.

Eminevim ‘şikayet var’ bildiriminin ardından tüm iletileri referans numarası ile arşivliyor. Her biri tek tek kayıt altına alınan, incelenen ve çözümlenen bildirimler, en kısa sürede yanıtlanıyor. Öneri, talep ve memnuniyet için de iletişim kanalları kullanılabiliyor.

Eminevim Sistemi ile yeni tanışan kullanıcılar tarafından sık sorulan "Eminevim güvenilir mi?" sorusu ise merak edilenler başlığı altında yanıtlanarak şirket politikası müşteri adayları ile paylaşılıyor. 30 yılı aşkın sektör tecrübesi ile güven veren Eminevim, faizsiz ev sahibi olma hayalini gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların gönül rahatlığı ile sisteme dahil olmasını sağlıyor. Türkiye çapındaki 120'yi aşkın şubesi ile her an ulaşabileceğiniz firma 444 36 46 numaralı kurumsal iletişim hattıyla da sorularını yanıtlandırıyor. Uzman müşteri destek ekibiyle yanınızda olan Eminevim, geleneklerimizden ilham alan işleyişi, köklerimizden gelen dayanışmanın güzelliği ve yardımlaşmanın kolaylığı ile sizleri ev sahibi yapıyor. musterimemnuniyeti@eminevim.com.tr mail adresinden , Yamanevler Mah. Ahmet Tevfik İleri Cd No: 20/A 34000 Ümraniye/İstanbul mektup adresinden veya 0216 651 55 00 numaralı telefonla başvuru ağından da ile iletişime geçebilirsiniz, Eminevim şikayet bildirimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi