Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:1079

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:195185

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Konut Kredisi Almadan Ev Alma Yöntemleri

Konut Kredisi almadan ev almak artık hayal değil. Sosyal dayanışma ile ilerleyen sistemi ile bir ilki gerçekleştiren Evinevim, kısıtlı bütçeye sahip olan ailelerin bile ev sahibi olmasına imkan tanıyor. Sizleri konut kredisi zorunluluğundan kurtaran sistem, esnek taksitlerle konut sahibi olmaya davet ediyor. Elbirliği ile zorluğun üstesinden gelme geleneğinden ilhamla oluşturulan sistemi; konut, arsa, ev veya ofis gibi gayrimenkul alımı için kullanabileceğiniz gibi otomobil alımı için de tercih edebilirsiniz.

Sistem, alınacak evin ve ödenebilecek taksitlerin belirlenmesi ile işlemeye başlıyor. Ödenebilecek taksit tutarıyla belirlenen taksit sayısına göre kişinin dahil olacağı grup belirlenir. Gruptaki kişilerin ödediği taksitlerle her ay bir kişiyi ev sahibi yapacak tutar biriktirilir ve noter huzurunda belirlenen sıra ile her ay gruptaki bir kişi biriken tutar ile ev sahibi olur. Eminevim Sistemi kullanıcılarını konut kredisi faizlerinden de kurtarıyor. Faizsiz bir sistem olması sayesinde de katılımcılarının aylık değişen faiz oranlarından da etkilenmemesini sağlıyor.

Kredi esnasında konut kredisi faizleri belirleniyor, başvurular yapılıyor, kredinin onay işlemleri gerçekleşiyor. Yeni nesil ev sahibi olma sisteminde bunun gibi yavaş bir süreç ile kullanıcılar yorulmuyor. Mortgage kredisi ya da konut kredisi oranları ile uğraşmak yerine düzenli ödeyeceği taksitleri kolaylıkla hesaplayan kullanıcılar ev hayaline her ay biraz daha yaklaşıyor. 30 yılı aşkın uzmanlığı ile hizmet veren Eminevim, güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışıyla sizleri elbirliği ile ev sahibi yapıyor. Siz de ev sahibi olmak için daha fazla beklemeyin, hayallerinizi Evinevim ile gerçekleştirin.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi