AYI TESLİMAT TOPLAMI:1500

29 YILDA TOPLAM TESLİMAT:156642

 

SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Konut Kredisi Almadan Ev Alma Yöntemleri

Konut Kredisi almadan ev almak artık hayal değil. Sosyal dayanışma ile ilerleyen sistemi ile bir ilki gerçekleştiren Evinevim, kısıtlı bütçeye sahip olan ailelerin bile ev sahibi olmasına imkan tanıyor. Sizleri emlak kredisi zorunluluğundan kurtaran sistem, esnek taksitlerle konut sahibi olmaya davet ediyor. El birliği ile zorluğun üstesinden gelme geleneğinden ilhamla oluşturulan sistemi; konut, arsa, ev veya ofis gibi gayrimenkul alımı için kullanabileceğiniz gibi otomobil alımı için de tercih edebilirsiniz.

Sistem, alınacak evin ve ödenebilecek taksitlerin belirlenmesi ile işlemeye başlıyor. Belirlenen taksit sayısına göre oluşturulan grupta her ay bir kişi ev taksiti ödüyor. Her ay ödenen taksitler havuzda toplanarak bir ev tutarı oluşur. Noter huzurunda yapılan çekilişle sırası gelen katılımcı biriken tutarla ev sahibi olur.Eminevim Sistemi kullanıcılarını konut kredisi faizlerinden de kurtarıyor. Aynı zamanda sürekli değişen konut kredisi faiz oranlarına karşı kullanıcı tarafından belirlenen özelliği ile tercih ediliyor.

Kredi esnasında konut kredisi faizleri belirleniyor, başvurular yapılıyor, kredinin onay işlemleri gerçekleşiyor. Yeni nesil ev sahibi olma sisteminde bunun gibi yavaş bir süreç ile kullanıcılar yorulmuyor. Mortgage kredisi ya da konut kredisi oranları ile uğraşmak yerine düzenli ödeyeceği taksitleri kolaylıkla hesaplayan kullanıcılar ev hayaline her ay biraz daha yaklaşıyor. 29 yılı aşkın uzmanlığı ile hizmet veren Eminevim, güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışıyla sizleri elbirliği ile ev sahibi yapıyor. Siz de ev sahibi olmak için daha fazla beklemeyin, hayallerinizi Evinevim ile gerçekleştirin.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
BİZE ULAŞIN