AYI TESLİMAT TOPLAMI:1500

29 YILDA TOPLAM TESLİMAT:156642

 

SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Eminevim ile Ev Nasıl Alınır

Günümüz koşullarında ev sahibi olmanının çeşitli yöntemleri mevcut fakat faiz ödemeden ev sahibi olmak için en ideal yöntem Eminevim'in el birliği sistemi.

Eminevim sisteminde yapılması gereken tek şey, ister peşinatlı ister peşinatsız, almak istediğiniz evin değerini belirlemek. Daha sonra kendi bütçenize göre ödemek istediğiniz taksit vadesi belirlenir. 200 aya kadar taksit imkanı sunan Eminevim ile ister çekilişli isterseniz de çekiliş olmadan diğer sistemlerimiz ile ev sahibi olabilirsiniz.

Çekilişli sistemde taksit vadenize göre evinizin sahibi olmak için bir gruba dahil olursunuz ve yapılan çekilişten sonra her ay bir kişi ev sahibi olacak şekilde yardımlaşma sistemi uygulanır. Çekilişler noter huzurunda resmi olarak gerçekleştirilir.

Vade ortası sistemde çekiliş yapılmaz. Taksit sayısının yarısını takip eden her ay, kişi belirlediği rakamı teslim alır. Taksitlerde azalma veya artma olmaz, kira yardımı yapılmaz.

Peşinatlı sistem ile ev sahibi olmak istediğinizde ise yapmanız gereken ilk şey peşinat ve taksit tutarlarını belirlemek. Daha sonra vade belirlenir ve ödemelerde herhangi bir artış veya azalma olmaz.

Sunduğu avantajlar ile ev almanın en kolay yöntemi ni sunan Eminevim ile siz de ev sahibi olabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
BİZE ULAŞIN