Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:1696

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:204371

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Artık Konut Kredisi Hesaplama

Artık Konut Kredisi Hesaplama

Ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldüren,  faiz ödemeden, konut kredisi çekmeden, konut kredisi hesaplama derdine girmeden, hatta peşinat zorunluluğu olmadan ev sahibi olma imkânı sunan faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim, 30 yıldır yardımlaşma ve dayanışma esasına dayanarak isteyen herkesi ev sahibi yapıyor. Sürekli yükselen konut kredisi faiz oranlarına karşı net ödeme planları sunan Elbirliği Sistemi’nde konut kredisi, faiz oranı gibi sürprizlerle karşılaşmazsınız. Bugüne kadar 200.000’i aşkın aile faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim avantajlarıyla ev sahibi oldu.

Eminevim avantajlarının neler olduğu ve neden tercih edilmesi gerektiği yönündeki sorulara verilecek en iyi yanıt, sistemin farklı alternatiflere sahip olması ve son derece kurumsal, güvenilir olmasıdır. 

Uzman kadrosuyla hizmet sunan Eminevim'e gelenler, konut kredisi çekmeden ve konut kredisi hesaplama derdine girmeden, faizsiz ev alma çözümleri ile hayallerine kavuşmaktadır.

Normal şartlarda uzun vadede peşinat biriktirerek veya konut kredisi çekip iki katı para ödeyerek satın alabileceğiniz bir eve daha kısa sürede, makul bir ücretle sahip olabilirsiniz. 

Ev sahibi olmak için konut kredisi çekenler soluğu bankalarda alıyor. Ancak konut kredisi için bankaya başvuranlara konut kredisi hesaplama işlemi sonucu faiz oranları engel oluyor. Günümüzde konut kredisi faiz oranlarının geldiği nokta, ev almak için konut kredisi çeken vatandaşa bir ev parası kadar da faiz ödetiyor. 

Şu an bankaların uyguladığı en düşük konut kredisi faiz oranı %1,32 olarak belirlendi. Bu durumda basit bir konut kredisi hesaplama işlemi yapacak olursak, ev almak için konut kredisine başvuran kişiler, bankadan çekilen 100.000 TL konut kredisi için, aylık 1.665 TL, toplamda 199 bin TL’lik geri ödemeyle karşılaşıyor.  Bu konut kredisi faiz oranıyla ev almak orta gelirli bir aile için bile zorken, dar gelirli aileler için hayalden öteye geçemiyor. 

Ancak; 1991’den bugüne kadar 200.000’den fazla aileyi ev ve otomobil sahibi yapan faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim’de, konut kredisi, konut kredisi hesaplama derdi, fazladan bir ev parası kadar ödenen faizler, ara ödemeler, peşinat zorunluluğu bulunmuyor. Sizin belirlediğiniz taksit miktarı ve vade sayısı çerçevesinde bütçenize en uygun ödeme planıyla kolayca ev sahibi olmanız sağlanıyor. 

Elbirliği Sistemi içerisinde faiz ödemeden, konut kredisi olmadan, konut kredisi hesaplama derdine girmeden hatta peşinatsız ev sahibi olmanızı sağlayan sistemin avantajları sadece bunlarla da sınırlı değil. Eminevim’de ilk aylarda ev sahibi olma şansınız vardır. Bu durumda kendi evinize geçeceğiniz için kiradan kurtulmuş, konut kredisi hesaplama derdine bile girmeden evinizi ucuza mal etmiş olursunuz. 

Konut kredisi seçeneğinden farklı olarak sizi tasarrufa yönlendiren Eminevim Elbirliği Sistemi, zorunlu hallerde sistemden ayrılmak istediğinizde organizasyon ücreti dışında, o güne kadar ödemiş olduğunuz tüm taksit tutarını size iade eder. 

Hiçbir katılımcının mağdur olmaması adına, faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim ipotek teminat sistemli çalışmaktadır. İpotek teminat sistemi, evini alan her müşterinin evine borcu bitene kadar satılamaz kaydının konmasıdır. Bu yöntemle diğer üyelerin hakkı da korunmuş olur. Faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim’le konut kredisi çekmeden, konut kredisi hesaplama derdi olmadan, faiz yükü altına girmeden kolayca ev sahibi olursunuz.

Faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim, katılımcılarına her alanda destek olmak adına, ödeme aşamasında da daima yanındadır. Konut kredisi seçeneğinden bir başka farkı ise, taksitlerini öderken zorluk çeken katılımcıların diledikleri zaman taksitlerini dondurma hakkına sahip olmasıdır. Ayrıca teslim zamanı henüz gelmeyen katılımcılar diledikleri gibi konut bedelini ya da taksit tutarını azaltıp artırabilir. 

Türkiye genelindeki 120’den fazla şubesiyle, ayda 2000’den fazla teslimat gerçekleştirerek 7 dakikada 1 kişiyi ev sahibi yapan tek sistem; faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim, isteyen herkesi konut kredisi çekmeden, konut kredisi hesaplama derdine girmeden, faiz ödeme zorunluluğu yaşatmadan, kolayca ev sahibi yapma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim, konut kredisi ihtiyacına son veren, konut kredisi hesaplama derdini bitiren, güven temelleriyle inşa ettiği Elbirliği Sistemi’ni bugün halen aynı özveriyle devam ettirmektedir. İsteyen herkes güvenle ev sahibi olsun diye, 1991’den beri konut kredisi çekmeden, konut kredisi hesaplama derdine girmeden, faiz ödemeden ev sahibi olmanın yolunu açmıştır. 

Eminevim sisteminin şeffaflığının ve güvenilirliğinin kanıtı olarak her ay iki defa yapılan çekilişler, herkesin katılımına açık olup, noter huzurunda gerçekleşmektedir. Çekilişler aynı zamanda canlı olarak Eminevim’in web sitesi ve sosyal medya hesaplarında da yayınlanmaktadır. 

Her geçen gün yeni üyelerle ailesini büyüten Eminevim, konut kredisi çekmeden, konut kredisi hesaplama derdine girmeden, faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyen herkesin hayallerini elbirliğiyle gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor. 

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi