Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:875

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:270524

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Ev Projeleri

Ev Projeleri

Ev projeleri pek çok kişinin istediği eve kavuşabilmesi açısından önem taşımaktadır. Eğer sizin de bu tarz planlarınız varsa projelere dahil olmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmanız gerekecektir.

Konut ya da ev projeleri sayesinde vatandaşlar hem istedikleri gibi bir eve sahip olmak hem de alırken kazanmak gibi amaçlar edinmektedir. Bu projelerin insanlara sunduğu en önemli faydaların başında daha uygun fiyatlardan yeni ve sıfır bir ev sahibi olmak gelir. Projenin tamamlanmasıyla birlikte evlerde de oturuma hazır hale geldiğinden bu aşamada fiyatlar biraz daha artmaktadır. Bu nedenle kapsamlı ve iyi bir araştırma yaparak proje aşamasında dilediğiniz evi satın alabilirsiniz. Doğru karar verebilmek adına benzer projeleri birbiriyle kıyaslayabilir ve burada güvenilir kaynakları inceleyebilirsiniz.

Projeden Ev Almak
Projeden ev almak
istediğinizde topraktan konut projeleri sizin için pek çok açıdan yararlı olacaktır. Fiyat olarak daha uygun olan bu projeler için öncelikle hangi projenin doğru ve size uygun olacağını seçmeniz gerekir. Yatırım değeri yüksek olan ve size kısa vadede yüksek getiri sağlayacak projeler her zaman ilk tercihleriniz arasında yer almalıdır. Özellikle yeni başlayan topraktan konut projeleri tanıtım aşamasında çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Doğru projeye yatırım yaptığınızda ve uzman desteği aldığınızda yaklaşık yüzde elli oranına kadar kar elde edebilirsiniz. Eğer bireysel olarak proje bulmakta ve yatırım yapmakta zorluk çekiyorsanız bu alanda uzman olan firmalardan yardım alabilirsiniz. Böylece hem kira öder gibi ev sahibi olacak hem de hayalini kurduğunuz eve kavuşacaksınız.

Projeden Ev Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Projeden ev alırken bazı noktalara dikkat etmeniz yatırımınızın daha mantıklı ve karlı olmasını sağlayacaktır. Öncelikle bu projede inşaat yapı ruhsatının olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer bu ruhsat yoksa projeden uzak durmalısınız. Çünkü bu şekilde satış yapmak yasalara aykırı bir durumdur.


Satın almayı düşündüğünüz evin metrekare bilgilerini onaylı projede yer alan bilgiler ile kıyaslayın. Projeden yapılan satışlarda evin metrekaresinin projeye yazılması zorunlu hale getirilmiştir. İmar yönetmeliğinde metrekare tanımının açık bir şekilde yazılması tanımına yer verilmiştir.

Satın almayı düşündüğünüz daire ile ilgili metrekare, teslim tarihi, ödeme planı, cezai şartlar ve teknik şartname gibi bilgiler ile ilgili araştırma yapmalısınız. Özellikle teknik şartname kapsamında taahhüt edilen ürünler ve markaları proje bittikten sonra kontrol etmelisiniz. Bu kapsamda evinizde kullanılacak olan malzemeleri ve kalitelerini de detaylı şekilde incelemelisiniz. Konutların deprem, yangın gibi olumsuz durumlara karşı dayanıklı olarak yapılması sizin açınızdan avantaj sağlayacaktır. Bu amaçla daha önce gerçekleşmiş olan projeleri inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. Herhangi olumsuz bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız başlangıçta detaylı bir araştırma yapmalısınız.

Ev Projelerinin Avantajları Nelerdir?
Ev projelerinin avantajları
pek çok kişiyi bu projelere teşvik etmektedir. Buna göre konutların proje aşamasında olması evi alan kişilerin burayı isteğine göre yapmasına imkan sağlayacaktır. Konuta başlangıçtan itibaren dahil olunacağı için ev sahipleri kendi zevk ve tercihlerine göre düzenleme yapabilir.

Bitmiş dairelere kıyasla proje evlerde fiyatlar her zaman biraz daha uygundur. Proje tamamlandıktan sonra evin fiyatlarında ciddi oranda artış meydana gelecektir. İlk aşamada size daire seçimi de sunulmakta olup bu sayede istediğiniz kat ya da cepheden seçim yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Böylece dairenizde proje tamamlanmadan çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz.

Bazı ev projelerinde bankalar ile anlaşma yapılmaktadır. Bu sayede ev almayı sizin için daha avantajlı hale getirebilir, uygun faiz ve vade seçenekleri ile kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda aylık gelirinize uygun şekilde ödeme planı belirleyebilirsiniz. 

Ev Projeleri Başvuruları
Ev projeleri için başvuru
yapmak istediğinizde sizin için en doğru seçenek Emin evim olacaktır. El birliği sistemi ile yürütülen konut projeleri herkesin istediği eve kavuşabileceği şekilde düzenlenmektedir. Farklı şehirlerde birbirinden yeni projelere imza atan Emin Evim sayesinde bugüne kadar binlerce kişi ev sahibi olmuştur. Sistemde aylık taksit belirleme, taksit erteleme gibi imkanlar bulunmaktadır. Sunulan projelerin detaylarına bakıldığında daire tipleri, metrekare aralığı, lokasyonu, proje özellikleri ve tüm sosyal olanakları ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Bunlara göre kişiye özel ödeme ve fiyat avantajları için doğrudan firma ile iletişime geçebilirsiniz.
 

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi