AYI TESLİMAT TOPLAMI:319

28 YILDA TOPLAM TESLİMAT:124.150

 

SİZİ
ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirmeyi ve Gizlilik Bilgilerini okudum ve onaylıyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Tavsiye Sizden Hediyesi Bizden!

Eminevim Kazananlar Kulübü;
Eminevim’in kayıtlı müşterilerine özel, Eminevim’in tanıtımını yapan ve yeni müşteriler yönlendiren kişilerden oluşan özel bir sadakat kulübüdür.

Kimler Tanıtım Gönüllüsü Olabilir?
Eminevim’e kayıt yaptırmış bütün müşteriler Tanıtım Gönüllüsü statüsündedir.

Tanıtım Gönüllülüğü Sistemi Nasıl Çalışır?
Tanıtım Gönüllüsü olan üyelerimiz; çevresinde ev ve araç sahibi olmak isteyen kişilere Eminevim’i tavsiye ederler ve şubelerimize yönlendirirler. Tavsiye edilen kişi veya kişiler Eminevim Sistemi’ne dahil olduklarında tavsiyede bulunmuş olan Tanıtım Gönüllüsü Emin Puan ve Gezi Puan kazanır. Kazanmış oldukları Emin Puan ve Gezi Puanları daha sonra hediye alımında ve gezi organizasyonlarında kullanabilirler.

Emin Puan ve Gezi Puan Nasıl Hesaplanır?
Tanıtım Gönüllüsü, kendi tavsiyesi ile gelen ve gerçekleşen kayıt veya kayıtlar için, ödenmiş katılım ücretinin %5 ‘i oranında Emin Puan kazanır. Burada 1 TL = 1 Emin Puan olarak hesaplama yapılır. Ayrıca, Tanıtım Gönüllüsü aynı oranda yurt içi gezi organizasyonlarımızda kullanabileceği Gezi Puan da kazanır. 1 Emin Puan = 1 Gezi Puan olarak hesaplama yapılır.

*** Puan hesaplaması yapılırken katılım ücretinin KDV dışı tutarı dikkate alınır.

Kat Kat Emin Puan Kampanyası; 
Daha çok tavsiye daha çok ödül; Kat Kat Emin Puan Kampanyası ile daha çok kişinin Eminevim’e dahil olmasını sağlayarak kazanacağınız Emin Puanlarınızı normalin üç katına kadar çıkartabilirsiniz.  Eminevim’i tavsiye ettiğiniz kişinin ödediği katılım ücretinin %5 ile %15’i oranında Emin Puan taksitlerinizden düşsün, isterseniz de hediye olarak kullanın. Sevdikleriniz ev sahibi olurken siz de kazancınızı katlayın. Kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar geçerlidir. Detaylı bilgi için şubelerimize bekliyoruz.

Gezi Kampanyası; 
Eminevim’i tavsiye edenlere yeni yılda Türkiye turu Eminevim’den. Eminevim, Emin Puan ödülüne ek, kazandığınız Emin Puan ödülü kadar Gezi Puan kazanıyorsunuz, kazandığınız Gezi Puanları yurtiçi gezilerde kullanabiliyorsunuz. Gezi Puanlarınız en az 2000 Gezi Puana ulaştığında Kapodakya, Çanakkale, Pamukkale, Edirne, Şanlıurfa, Gaziantep Gezilerinden birine tercihiniz doğrultusunda katılabilirsiniz. Kampanya 01 Ocak – 31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Detaylı bilgi için şubelerimize bekliyoruz.

Genel Koşul ve Şartlar : 

  • Eminevim herhangi bir bildirim yapmaksızın; tüm uygulama ve kampanyalarda değişiklik yapma, uygulama ve kampanyaları durdurma, dondurma veya kaldırma hakkına sahiptir. 
  • Yönlendirilen kişi ilk defa bilgi alıyorsa, yönlendiren kişinin bilgilerini mutlaka bildirmesi gerekmektedir. Daha önceden bilgi aldıysa, son 90 gün içerisinde Eminevim personeli tarafından iletişim kurulmamış olması ve farklı bir Tanıtım Gönüllüsü tarafından son bir yıl içerisinde tavsiye edilmemiş olması gerekmektedir.
  • Müşterinin ilk referans beyanı; reklam, gazete, tanıtım çalışması, web sitesi, internet/sosyal medya gibi isimler olup da sonradan referans olarak düzeltmek isterse, talebi kabul edilmez.
  • Müşterinin söylediği, ilk referans ismi esas alınır, daha sonra yapacağı isim değişiklikleri kabul edilmez.
  • Tanıtım Gönüllüsü yönlendirdiği referans üzerinden 1 yıl (12 ay) boyunca hak ediş alabilir. Bir yılı doldurulan referansların hak edişi olmaz. Bir yıl boyunca aynı müşteriye ikinci bir referans kabul edilmez. İlk yönlendiren kişinin hakkı korunur.
  • Referans kurallarına uygun kayıt gerçekleştikten sonra ödül kazanımı için zamanaşımı 15 aydır. Üzerinden 15 ay geçmiş kayıtlar için ödül verilmemektedir. (zamanında ödeme yapılmamış olması, 2.kayıtlarda geç not düşülmesi, referans teyidi yapılamaması v.b. sebepler zaman aşımı olarak değerlendirilir.)