AYI TESLİMAT TOPLAMI:536

29 YILDA TOPLAM TESLİMAT:149825

 

SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Tavsiye Sizden Hediyesi Bizden!

Mobil Uygulamalarımızdan Kolaylıkla Tavsiyelerinizi İletebilirsiniz! Telefonunuza yüklemek için tıklayın:

      

Tavsiye Kampanyası Devam Ediyor!
Şimdi Eminevim’i tavsiye edenler, tavsiye ettikleri kişiler kayıt yaptırdığında organizasyon ücretinin %25’ine varan kısmını ödül olarak anında kazanıyor. Daha çok kişiye tavsiye ettikçe, daha çok kazanıyor, düzenli bir gelir elde ediyor. Yani Eminevim’e gelenler hem faizsiz ev sahibi oluyor, hem de düzenli gelir sahibi oluyor. Eminevim’e bir kere gelen, bir çok kez kazanıyor. Siz de hemen Eminevim’e gelin, Eminevim’i tavsiye edin, kazanmanın tadını çıkarın!

Ciro Aralığı Oran

0₺ -150.000₺

%10

150.001₺ - 250.000₺

%15

250.001₺ - 500.000₺

%20

500.001₺ -

%25

Eminevim Kazananlar Kulübü;
Eminevim’in kayıtlı müşterilerine özel, Eminevim’in tanıtımını yapan ve yeni müşteriler yönlendiren kişilerden oluşan özel bir sadakat kulübüdür. Bu kulübün üyelerine Tanıtım Gönüllüsü denir.

Kimler Tanıtım Gönüllüsü Olabilir?
Eminevim’e kayıt yaptırmış bütün müşteriler Tanıtım Gönüllüsü statüsündedir.

Tanıtım Gönüllülüğü Sistemi Nasıl Çalışır?
Tanıtım Gönüllüsü olan üyelerimiz; çevresinde ev ve araç sahibi olmak isteyen kişilere Eminevim’i tavsiye ederler ve şubelerimize yönlendirirler. Tavsiye edilen kişi veya kişiler Eminevim Sistemi’ne dahil olduklarında tavsiyede bulunmuş olan Tanıtım Gönüllüsü Emin Puan ve dönemsel kampanyalar bazında Tatil Puan kazanır. Kazanmış oldukları Emin Puan ve Tatil Puanları daha sonra hediye alımında ve tatil olarak kullanabilirler.

Emin Puan Nasıl Hesaplanır?
Tanıtım Gönüllüsü, kendi tavsiyesi ile gelen ve gerçekleşen kayıt veya kayıtlar için, ödenmiş katılım ücretinin kampanya süresi dışında %5 ‘i oranında Emin Puan kazanır. Burada 1 TL = 1 Emin Puan olarak hesaplama yapılır. 

*** Puan hesaplaması yapılırken katılım ücretinin KDV dışı tutarı dikkate alınır.

Genel Koşul ve Şartlar : 

  • Eminevim herhangi bir bildirim yapmaksızın; tüm uygulama ve kampanyalarda değişiklik yapma, uygulama ve kampanyaları durdurma, dondurma veya kaldırma hakkına sahiptir. 
  • Yönlendirilen kişi ilk defa bilgi alıyorsa, yönlendiren kişinin bilgilerini mutlaka bildirmesi gerekmektedir. Daha önceden bilgi aldıysa, son 90 gün içerisinde Eminevim personeli tarafından iletişim kurulmamış olması ve farklı bir Tanıtım Gönüllüsü tarafından son bir yıl içerisinde tavsiye edilmemiş olması gerekmektedir.
  • Müşterinin ilk referans beyanı; reklam, gazete, tanıtım çalışması, web sitesi, internet/sosyal medya gibi isimler olup da sonradan referans olarak düzeltmek isterse, talebi kabul edilmez.
  • Müşterinin söylediği, ilk referans ismi esas alınır, daha sonra yapacağı isim değişiklikleri kabul edilmez.
  • Tanıtım Gönüllüsü yönlendirdiği referans üzerinden 1 yıl (12 ay) boyunca hak ediş alabilir. Bir yılı doldurulan referansların hak edişi olmaz. Bir yıl boyunca aynı müşteriye ikinci bir referans kabul edilmez. İlk yönlendiren kişinin hakkı korunur.
  • Referans kurallarına uygun kayıt gerçekleştikten sonra ödül kazanımı için zamanaşımı 15 aydır. Üzerinden 15 ay geçmiş kayıtlar için ödül verilmemektedir. (zamanında ödeme yapılmamış olması, 2.kayıtlarda geç not düşülmesi, referans teyidi yapılamaması v.b. sebepler zaman aşımı olarak değerlendirilir.)
BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
BİZE ULAŞIN