Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:115

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:216067

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Tavsiye Sizden Hediyesi Bizden!

Tavsiye Sizden Hediyesi Bizden!
Tavsiye Kampanyası Devam Ediyor!

Şimdi Eminevim’i tavsiye edenler, tavsiye ettikleri kişiler kayıt yaptırdığında organizasyon ücretinin KDV hariç kısmının %21’ne kadar ödül olarak anında kazanıyor. Daha çok kişiye tavsiye ettikçe, daha çok kazanıyor, düzenli bir gelir elde ediyor. Yani Eminevim’e gelenler hem faizsiz ev sahibi oluyor, hem de düzenli gelir sahibi oluyor. Eminevim’e bir kere gelen, bir çok kez kazanıyor. Siz de hemen Eminevim’e gelin, Eminevim’i tavsiye edin, kazanmanın tadını çıkarın! Kesin kayıt tarihi 1 Temmuz 2022 – 31 Temmuz 2022 arasında olan kayıtlar için ödül oranı aşağıdaki gibidir.

KAYIT SAYISI &  ÖDÜL ORANI

1. Kayıt | %7

2. Kayıt | %15

3. ve Üzeri Kayıtlar | %21

Eminevim Kazananlar Kulübü
Eminevim’in kayıtlı müşterilerine özel, Eminevim’in tanıtımını yapan ve yeni müşteriler yönlendiren kişilerden oluşan özel bir sadakat kulübüdür. Bu kulübün üyelerine Tanıtım Gönüllüsü denir. Kimler Tanıtım Gönüllüsü Olabilir?
Kimler Tanıtım Gönüllüsü Olabilir? 
Eminevim’e kayıt yaptırmış bütün müşteriler Tanıtım Gönüllüsü statüsündedir.
Tanıtım Gönüllülüğü Sistemi Nasıl Çalışır? 
Tanıtım Gönüllüsü olan üyelerimiz; çevresinde ev ve araç sahibi olmak isteyen kişilere Eminevim’i tavsiye ederler ve şubelerimize yönlendirirler. Tavsiye edilen kişi veya kişiler Eminevim Sistemi’ne dahil olduklarında tavsiyede bulunmuş olan Tanıtım Gönüllüsü Emin Puan kazanır.
Genel Koşul ve Şartlar
1.    
Kampanya 01 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında geçerlidir.
2.    Gönüllülerimizi ay içerisinde 2 ve daha fazla kayıt yönlendirmeye teşvik etmek amacıyla 2. ve 3. kayıtlarına daha fazla ödül verilecektir. Tek yönlendirme yapan gönüllülerimiz %7, iki yönlendirme yapan gönüllülerimiz %15, üç ve üzeri yönlendirme yapan gönüllülerimiz %21 oranında ödül kazanabileceklerdir.
3.     Kampanyadan tüm gönüllülerimiz faydalanabileceklerdir.
4.     Gönüllülerin kendisi için açtırdığı yeni üyelikler de kampanyaya dahildir.
5.     Gönüllülerimizin verdiği referanslar, üyeliğe dönüşmesi halinde, üyeliğin organizasyon ücretine(KDV’siz) yukarıdaki oranlar uygulanmak suretiyle ödüllendirme yapılacaktır.

6.     Yüksek orandan ödül kazanımı olması için, açılan üyeliklerin farklı kişiler adına açılmış olması gerekmektedir. Dördüncü ve üzeri üyeliklerde bu şart aranmayacaktır. Aynı kişiler adına açılan birden fazla üyelikler tek sayılacaktır.

7.     Kampanyada tüm kayıtlar sırası ile ayrı ayrı değerlendirilecektir. Kümülatif değerlendirme yapılmayacaktır.
Örneğin gönüllümüz;
Tek kayıt yönlendirmesi yaptıysa; %7
İki kayıt yönlendirmesi yaptıysa; ilk kayıt için %7, ikinci kayıt için %15
Üç ve üzeri kayıt yönlendirmesi yaptıysa ilk kayıt için %7, ikinci kayıt için %15, üçüncü ve sonrasındaki bütün kayıtlar için %21 oranı üzerinden ödül kazanır.

8.     Kayıt sıralaması üyelik numarasına göre yapılacaktır. Üyelik numarası daha küçük olan kayıt birinci, ilkine göre daha büyük olan, ikinci kayıt sayılacaktır.

9.     Kayıtın devir olması (ödemesi eksik, çekilişe girmemiş, referans teyidi yapılamamış vb.) durumunda, devir olan kısım, ödül hak edişine giren kısımdan ayrı hesaplanacaktır.

10.   Ödül hesaplamasına alınabilmesi için en düşük kayıt tutarı 50.000 TL olmalıdır. Daha az tutardaki kayıtlara ödül verilmemekte, ek kampanya sayacına dahil edilmemektedir.

11.    Kampanyada Müşteri Sadakati Gönüllülük kuralları esastır.

 

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi