Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:732

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:273244

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Prefabrik Ev

Prefabrik Ev

Hem daha düşük maliyetli hem de daha işlevsel olarak bilinen prefabrik ev çeşitleri standart evlere kıyasla özellikle ekonomikliği ile dikkat çeker.
 
Prefabrik ev çeşitleri hem hızlı hem de pratik bir şekilde yapılmasından dolayı ev ihtiyacının kısa süre içerisinde karşılanmasını sağlar. Bu yönüyle bazı kişiler bu evleri dayanıksız olarak görse de yapım aşamasında kullanılan malzemeler ve teknikler sayesinde evler son derece sağlam hale gelmektedir. Böylece evler depreme karşı da daha korunaklı olmaktadır. Evlerin güvenilir olması adına en kaliteli malzemeler seçilmekte ve bu sayede güvenilirlik sorunları ortadan kaldırılmaktadır. Çelik birleşim elemanları, duvar panelleri, çatı kaplama malzemeleri tavan izolasyonu, tavan kaplaması bu malzemelerin arasında yer almaktadır. Buna ilaveten pencereler, kapılar, camlar, elektrik ve su tesisatları, iç ve dış cephe boyaları gibi tüm özellikler de en kaliteli olacak şekilde yapılmaktadır. Böylece prefabrik ev sizin için daha cazip hale gelecektir.

Neden Prefabrik Ev?
Prefabrik evler standart evlere kıyasla daha kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Bunlarda tesisatçı, müteahhit, usta, boyacı vb. işlerle uğraşmaya gerek yoktur ve bu yönüyle daha ekonomiktir. Evin ne kadara yapılacağı önceden belli olmaktadır. İsteğe bağlı olarak evde değişiklikler ya da çeşitli eklemeler yapılabilir. Bu evlerin yapımı için gereken malzemeleri yapı marketlerde bulmak mümkündür.
 
Çevrede kimyasal kirliliği, gürültü, görüntü bozukluğu gibi durumlara yol açmayan prefabrik evler son derece emniyetlidir ve üretimlerinde iklim şartları ile deprem dikkate alınmaktadır. İstediğinizde çatınıza güneş panelleri yerleştirip güneş enerjisi ile enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ısı yalıtımı ve ısı verimliliği sağlaması bu konutların en beğenilen özellikleri arasında yer alır. Dış görünümleri esnek ve modern olan prefabrikler genel mimari görünüme uygundur ve çevre ile bütün bir görüntü oluşturur.

Standart beton binalara kıyasla daha fazla kullanım alanı sunan prefabrik evlerde duvarlar daha incedir ve bu nedenle daha az yer kaplar. Kullanılan tüm malzemeler birbiri ile uyum içindedir ve montaj aşamasında tüm parçalar milimetrik uyum içindedir. Üretimde son teknolojilerin kullanılması evleri daha konforlu ve güvenli hale getirmektedir. Montajı bittikten sonra hemen evinize yerleşebilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları
Prefabrik ev fiyatları
belirlenirken pek çok unsur dikkate alınır. Buna göre evin metrekaresi, içinde kaç oda olacağı, kaç katlı yapılacağı, kaç tane banyosunun olacağı, yapım aşamasında kullanılan malzemelerin çeşitliliği, prefabrik evin temelinin atılacağı yerdeki toprağın buna uygun olup olmaması, evin yalıtım derecesi ve malzemelerin kalınlık seviyeleri dikkat edilen hususlar arasında yer almaktadır.

Eğer alacağım prefabrik ev tek katlı ve biraz daha küçük olsun diyorsanız metrekare az olacağından daha ekonomik fiyatlar görebilirsiniz. Fiyatlar hem sezona hem de evin özelliklerine göre değişse de ortalama seksen metrekare ve iki oda bir salon evler elli bin lira civarında satışa sunulur. Metrekare küçüldüğünde fiyatlardan üç beş bin daha düşme olacaktır. Ev çift katlı olursa bu durumda fiyatlar neredeyse iki katına çıkacaktır.

Prefabrik Ev Fiyatları Neleri İçerir?
Prefabrik ev fiyatlarının kapsamı
genellikle evin yapımı için gerekli olan temel malzemelerden meydana gelir. Tavan izolasyonu, duvar panelleri, çatı kaplaması, evin birleşim elemanları ve alt zemini, duvarlardaki pencereler, iç ve dış kapılar, aydınlatma sistemleri, iç ve dış boya, armatürler, mutfak sistemleri, su tesisatı ve iç mimari ile ilgili bazı detaylar da başlangıçta belirlenen fiyatlar içerisinde yer almaktadır. Bununla ilgili detayları ilk aşamada firma ile yapacağınız görüşmede öğrenebilirsiniz.

Prefabrik Ev Modelleri Ve Fiyatları
Prefabrik ev modelleri ve fiyatları
karar vermenize yardımcı olacaktır. Modeller arasında tek katlı, iki katlı, dubleks, özel tasarım gibi evler yer almaktadır. Eğer alacağım eve tasarımcı kendi vizyonunu katsın ve kullanım yönünden kolaylıklar sağlasın diyorsanız biraz daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Tam skine bu satın alma için sınırlı bütçeniz varsa tek katlı standart prefabrik yapılar sizin için daha uygun olacaktır.

En uygun ve kaliteli prefabrik evlere sahip olmak istiyorsanız doğrudan Emin evim prefabrik yapılarını inceleyebilirsiniz. Fiyatların diğer prefabrik yapılarak göre daha ekonomik olması, evlerin çelik konstrüksiyonlu ve depreme dayanıklı yapılması, maliyet düşüklüğü ve kullanışlılık sizin için avantaj sağlayacaktır.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi