AYI TESLİMAT TOPLAMI:319

28 YILDA TOPLAM TESLİMAT:124.150

 

SİZİ
ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirmeyi ve Gizlilik Bilgilerini okudum ve onaylıyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Ödeme planı ve Detaylı bilgi için biz sizi ücretsiz arayalım.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirmeyi ve Gizlilik Bilgilerini okudum ve onaylıyorum.

DUR! KİRA ÖDEME, FAİZ ÖDEME!

ŞUBAT' A ÖZEL MUHTEŞEM FIRSATLAR:

1) ‘En erken teslim’ kampanyası: Şubat ayına özel, teslim tarihlerini daha da öne çektik! Sen de hemen en yakın şubemize gel. Hem faizsiz, kredisiz ev sahibi ol, hem de evine erkenden sahip ol. Yani seçtiğin planın teslim tarihinin aylar öncesinde evin senin olsun. Sadece Şubat’a özel sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmamak için acele et!

2) ‘Katılım ücretinde 12 taksit’ kampanyası: Şubat ayına özel, katılım ücretlerinde 12 taksit yapıyoruz! Sen de hemen en yakın şubemize gel. Katılım ücretinin sadece %20’sini ödeyerek sisteme hemen katıl. Kalanı 12 taksitle küçük küçük, hissetmeden öde. Faizsiz, kredisiz ev sahibi olmanın keyfini sen de yaşa! Sadece Şubat’a özel sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmamak için acele et!

3) ‘Peşinatsız erken teslim’ kampanyası: Şubat ayına özel, teslimleri 7 aya kadar daha erkene çekiyoruz. Sen de hemen en yakın şubemize gel, Vade Ortası Sistemi’ne dahil ol. Hem Faizsiz, kredisiz, peşinatsız, hem de erken teslim fırsatıyla hemen ev sahibi ol! Sadece Şubat’a özel sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmamak için acele et!