Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:1026

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:275460

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Kalite Politikası

Kalite Politikası

“Müşteri ve Pazar Odaklı bir Kurum” olarak temel amacımız piyasa şartlarına ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun rekabetçi ürünler tasarlayarak “bağlı ve mutlu müşteri” sayımızı arttırmaktır. Eminevim, böylece müşterileriyle uzun soluklu ilişkiler kurarak, ihtiyacı oluştuğunda müşterinin “ilk yöneldiği Kurum” olmaya odaklı bir yapı inşa etmeyi hedefler.

Eminevim, müşterilerine verdiği hizmet kalitesinin öneminin farkında olan deneyimli bir kadroyla çalışmaya ve çalışanlarının (iç müşterilerinin) süreçlere katılımlarına önem verir, müşterilerine daha kaliteli ve etkin bir hizmet sunmak adına, Kurum ilke ve değerlerinden ödün vermeden, “sürekli gelişim” felsefesine bağlı kalmayı taahhüt eder.

Kurumumuz, bu doğrultuda;

  • Misyon ve vizyonuna yönelik hedeflerini “stratejik yönetim” yaklaşımıyla hayata geçirir.
  • “Katılımcı ve destekleyici liderlik” ilkesi ile çalışanlarını bilgi, beceri, eğitim ve dönüşüm yönünde destekler, başarılarını tanır ve takdir eder.
  • “Sürekli gelişim” sağlamak adına tüm süreçleri etkili ve verimli bir şekilde yönetir, bu gelişimi teknolojik imkanlarla güçlendirir.
  • Kurumsal risk yönetimi yaklaşımıyla “iş sürekliliğini” sağlamayı ve sürdürmeyi amaçlar.
  • Varlık ve kaynaklarını etkin bir şekilde yönetmek, çevresel etkileri en aza indirmek adına “sürdürülebilirlik” yaklaşımını benimser.
  • Tüm fonksiyonlar özelinde kalite hedefleri oluşturulmasına ve bu hedeflerin periyodik olarak gözden geçirilmesine dair adımlar atar. Çalışanların da Kalite Yönetim Sistemlerinin gerekliliklerine ve uygulamalarına aşina olmasını sağlar.
  • Yürüttüğü her konuda “hizmet mükemmelliğine” ulaşmayı amaçlar, süreçlerin etkin, verimli ve sürdürülebilir şekilde işlemesi için gereken iç tetkikleri ve kontrolleri yapar, iyileştirmeleri uygular. Standartları tesis eder.
  • Yerel ve uluslararası kalite yönetim sistemleri standartlarına uyumlanabilmek için gereken şartları araştırır, belgelendirmeye dair yönlendirme ve geliştirmeler yapar. Var olan belgelerin sürdürülebilirliğini temin eder.
BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi