Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:732

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:273244

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

İNSAN KAYNAKLARI

Eminevim insan kaynakları

 İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

 

En önemli gücünün ve kıymetinin “nitelikli çalışanlar” olduğuna inanan Eminevim’in temel hedefi, çalışanlarımızın bir parçası olmaktan her zaman gurur ve mutluluk duyacakları, bu doğrultuda Kurum’un vizyonu, misyonu, stratejisi, değerleri ve kültürüyle uyumlu, belirlenen ilke ve yaklaşımların hayata geçirilebildiği kurumsal bir çalışma ortamı oluşturulmasına, çevik ve dinamik bir kurum kültürünün elde edilmesine destek olmaktır.

Eminevim, sürdürülebilir bir büyümenin ancak çalışanlarımızın katkısı ile mümkün olduğu bilinciyle hareket ederek, Şirketimiz ve paydaşlarına katma değer sağlayan insan kaynakları stratejileri geliştirmeyi ve bunları lider kadrolarla beraber pratiğe dönüştürmeyi amaçlar.

Biz Eminevim olarak, tasarruf finansman sektörü içindeki öncü kimliğimizle, hissedarlarımızın ve yönetici kadromuzun çizmiş olduğu vizyon doğrultusunda;

 • Verileri analiz eder, raporlar ve karar destek sistemlerimizde bunları birer “girdi” olarak kullanırız.
 • Yaptıklarımızın ve yapmadıklarımızın içeride ve dışarıda birer karşılığı olduğunu bilerek, doğru bir “işveren markası” oluşturmak için gayret gösteririz.
 • “Kurumsal gelişim” adına süreçlerimizi sadeleştirir, işlerin “kişilere bağımlılık” düzeyini asgari düzeye indirmeye çalışırız.
 • “Sürekli gelişim” kültürünü benimser, eğitim ve geri bildirim yoluyla çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleriz.
 • Etik değerlerin ve genel davranış kurallarının uygulandığı, iş ve özel yaşam arasındaki dengenin gözetildiği elverişli bir iş / çalışma ortamı oluştururuz.
 • Her türlü atamada önceliği mümkün olduğunca çalışanlarımıza vermeye gayret eder, verimlilik ve “organizasyonun gelişimi” adına bünyemizdeki görevlendirme, atama ve rotasyon gibi fırsatlar için ekiplerimizi teşvik ederiz.
 • Kurum içi etkin iletişime ve iş birliğine önem veririz. Çalışanlarımızı dinler, birlikte çözüm üretmeye çalışırız.
 • Çalışanlarımızın performansını objektif kriterlerle ölçer, yüksek performansı fark eder, ödüllendirir, yapıcı geri bildirimler yoluyla “beklenenin altındaki” performansların yukarı çekilmesine destek oluruz.
 • Tüm lider kadromuzun aynı zamanda bir İK lideri gibi düşünmesini ve davranmasını bekler, buna yönelik tüm çabaları destekleriz.
 • Çalışan motivasyonuna ve bağlılığına gönülden inanır, bağlılığın arttırılması için çaba gösterir, bu konuda iyileştirici projeler üretiriz.
 • “Fırsat eşitliği” sağlamak adına tüm İK uygulamalarında, işe alım süreçlerinde, terfi ve atamalarda, ücret politikalarında, sağlanan gelişim fırsatlarında adil davranır, objektifliği arttıracak ölçme ve değerlendirme tekniklerinden istifade ederiz.
 • Cinsiyet, dil, din, mezhep, ırk, medeni hal, siyasi düşünce, engellilik durumu gibi görünür olan veya olmayan sebeplere dayalı bir ayrım yapmadan, çeşitlilik ve kapsayıcılık ilkesi ışığında farklılıkları birer “zenginlik” olarak görürüz.
 • Yasaların öngördüğü her türlü kurala ve yükümlülüğe uygun hareket ederiz.
İL POZİSYON BAŞVUR
İSTANBUL Genel Başvuru

İşe Alım

Eminevim, işe alım süreçlerini, ihtiyaç duyduğu her pozisyon için bilgili, yetenekli, motivasyonu yüksek, takım oyuncusu profiline sahip ve etik ilkelere uyumlu adaylar bulmak için tasarlar.

Bu niteliklere sahip olduğu düşünülen adaylar, işin / pozisyonun gerektirdiği yetkinlik ve becerilere göre İnsan Kaynakları Bölümü ve ilgili yöneticiler kanalıyla değerlendirilir. Böylece adaylar arasında fırsat eşitliği sağlanarak, adil, tarafsız ve doğru adayın temin edileceği bir seçme sürecinin yürütülmesi amaçlanır.

 

Eğitim ve Gelişim

Ccedil;alışanlarımız ihtiyaç duydukları teknik eğitimleri, yetkinlik ve liderlik gelişim eğitimlerini Emin Akademi’de hem sınıf ortamında hem de sanal ortamda deneyimleme imkânı elde ederler.

Aramıza yeni katılan çalışma arkadaşlarımız Emin Akademi’de Tasarruf Finansmanına İlk Adım Programı’na katılarak donanımlı bir şekilde görevlerine başlarlar.

Tecrübeli çalışma arkadaşlarımız, “Emin Arkadaşım” uygulaması yoluyla, işe yeni başlayan arkadaşlarımıza yol gösterir ve onların uyum sürelerini hızlandırmaya gayret ederler.

Her yıl, çalışanlarımızın gelişim ihtiyaçlarının tespiti sonrasında mesleki/teknik, yetkinlik/kişisel gelişim ve liderlik kategorilerinde gerçekleştirilen eğitimlerle öğrenme ve gelişim perspektifinde bireysel ve kurumsal gelişimin sürekliliği sağlanmaktadır.

Ücretlendirme ve Yan Haklar

Kurumumuzda yer alan pozisyonların, uluslararası geçerliliği olan iş değerleme metodolojisi ile belirli kriterler çerçevesinde objektif olarak değerlendirilmesi ve iş büyüklüğünün belirlenmesi esastır. Yapılan işler, organizasyona katkı dereceleri ile çalışanımızın sahip olması gereken bilgi birikimi, problem çözme becerisi ve sorumluluk derecesine göre kademelendirilmiştir. Ayrıca bu alanda söz sahibi firmalar tarafından gerçekleştirilen “ücret ve yan haklar araştırmaları” yoluyla Şirketimiz ile piyasa verileri düzenli olarak karşılaştırılır (benchmark).

Satış ekiplerimizde görev yapan çalışanlarımız için, hedef gerçekleştirme performanslarına göre, son derece rekabetçi ve Kurum kazancının yüksek oranda çalışanlarla paylaşıldığı bir prim/ödül sistemi uygulanır.

 Çalışanlarımıza Sunulan İmkanlar 

 • Özel işlerde kullanılmak üzere yılda 3 güne kadar mazeret izni
 • Çalışanlarımızın doğum günü, evlilik yıl dönümleri, çocuklarının okula başladıkları ilk gün ve çocuklarının karne heyecanlarına ortak oldukları günlerde izin olanağı
 • Genel Müdürlük’te her sabah mini kahvaltılık ve Cuma günleri açık büfe kahvaltı hizmeti
 • Özel Sağlık Sigortası (Yönetici Grubu için)
 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (Tüm çalışanlarımız için)
 • Genel Müdürlük bünyesinde Beslenme Danışmanlığı
 • Fikir Küpü Öneri Sistemi Ödülleri
 • Yeni evlenecek çalışanlarımıza evlilik yardımı, çocuk sahibi olan çalışanlarımıza yeni doğan çocuk yardımı, birinci derece yakının vefatı durumunda vefat yardımı 

 

Ailemize Katılmak İster misiniz?

Açık pozisyonlarımıza Kariyer.net / Eminevim ile Linkedin platformlarından erişebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi