Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:2197

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:222146

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

İNSAN KAYNAKLARI

Eminevim insan kaynakları
İnsan Kaynakları Politikamız

Eminevim’in temelini oluşturan Elbirliği Sistemi güzel bir dayanışma örneği olan altın günü sistemi esasına dayanmaktadır. Sistem değişik gelir grubunda bulunan insanlar arasında bir denge oluşturmuş, küçük birikimler ekonomiye kazandırmıştır. Sosyal yönüyle insanlar arasında eski adetlerimizden olan imece usülünün canlanmasını ve bir sosyal destek mekanizmasının hayata geçirilmesini de sağlamıştır.

Temel ilke ve değer olarak güven ve dayanışmadan taviz vermeyen Eminevim, o günden bu güne yaklaşık 200 binden fazla aileyi, otomobil ve ev hayaline kavuşturmuştur. Bunun yanında nice insanımızın iş kurmasına yardımcı olmuştur. Var olma nedenimiz, konfor olmaktan çıkıp asıl ihtiyaçlardan olan otomobil ve ev alımını kolay hale getirmektir. Eminevim olarak hayalimiz "ev almak isteyen herkesin uğrayacağı ilk adres" olmaktır.

30 yıldan uzun süredir faaliyet göstermekte olan Eminevim’de İnsan Kaynakları yönetimi hedef olarak vizyonu ve iş sonuçlarına ulaşmak için katma değer sağlayan insan kaynakları stratejileri geliştirip bunları uygulamayı amaçlamaktadır.

Eminevim İK politikası ve uygulamaları; iş stratejilerine uygun ve gerekli performansı destekleyecek yetkinlik ve becerileri oluşturmaya yönelik olarak tanımlanmış ve bu paralelde yönetilmektedir. İnsan kaynakları yönetiminde, Eminevim değerleri ve kültürü çerçevesinde kurum bağlılığı yüksek, katma değer oluşturan, yenilik ve değişimin parçası olmaya istekli çalışanlar ve ekipler oluşturulmasını hedeflemektedir. İK uygulamalarımız piyasa koşulları çerçevesinde şirketin hedeflerine, ihtiyaçlarına yönelik esneklik sağlayacak şekilde belirlenir ve gözden geçirilir.

İşe Alım

Gelişmekte olan yapımız içinde işe alım sürecimiz; kurum kültürümüze ve belirlenen pozisyonların beceri ve yetkinliklerine uygun adayların seçimi ve yerleştirilmesini kapsamaktadır. Bu süreçte öncelikli hedefimiz hem yaptıkları işte hem de bulundukları ekiplerde geleceğin liderlerini yetiştirmektir.

İşe alım sürecimiz adayların ilanlarımıza başvurması ile başlamaktadır. Açık pozisyonlarımız Kariyer.net ile SecretCV’de yayınlanmaktadır. Adaylar işe alım portalleri üzerinden ve şubelerimizde yer alan iş başvuru formunu doldurarak uygun buldukları pozisyonlara başvurularını yaparak bize iletebilirler. Bundan sonraki süreçte başvurular İşe Alım ekibi tarafından ön değerlendirme sürecinden geçirilir. Ön değerlendirme sürecinden geçen adaylar; uygunluklarına göre mülakat, kişilik envanteri ve referans kontrolü aşamalarından geçmektedirler.

Açık Pozisyonlarımız

Açık pozisyonlarımıza Kariyer.net ile Secretcv platformlarından erişebilirsiniz. Başvurularınız bu platformlar vasıtasıyla İK’ya ulaşmaktadır. Pozisyonları incelemek için tıklayabilirsiniz:

İL POZİSYON BAŞVUR
YALOVA Satış Uzman Yardımcısı
AMASYA Satış Uzman Yardımcısı
İSTANBUL Raporlama Uzman Yardımcısı
İSTANBUL Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
İSTANBUL Stajyer Denetçi
İSTANBUL Muhasebe Uzmanı
Eğitim

İşe alım sonrasında her ay en az 1 defa yeni işe başlayanların şirketi tanımasına yönelik 1 haftalık bir intibak eğitimi gerçekleştirilir. Şirketin hedefleri ve birimlerin ihtiyaçları doğrultusunda yetkinlik bazlı yıllık bir eğitim planı yapılır. Çalıştıkları süre boyunca çalışanların kişisel ve mesleki gelişimleri için yıl içerisinde belirlenen bu eğitimlere katılımı ve gelişimleri takip edilir. Aynı zamanda yıl içerisinde çalışanlar kendi gelişimleri için elektronik iç iletişim platformu olan Emin Portal’den de istedikleri eğitimi yer ve zamandan bağımsız olarak takip edip internet üzerinden tamamlayabilir. Yüksek performanslı çalışanlarımız liderlik becerilerinin gelişimi için değerlendirme merkezi uygulamaları ile modüler olarak tasarlanan çeşitli konulardaki eğitim programlarına dahil edilmektedirler. Eminevim, çalışanlarının gelişimi için eğitim ve gelişim programlarına azami önem ve destek vermektedir.

Staj

Staj programlarımızda öğrencilerin üniversitede aldıkları teorik bilgilerin uygulamalarını görmelerine yardımcı olmak ve iş yaşamı hakkında genel fikir sahibi olmaları amaçlanmaktadır.

Ticaret/Meslek Lisesi Öğrencileri için Mesleki Eğitim Stajı 3308 sayılı Mesleki Eğitim Yasası gereği Topluluk şirketlerimizde kontenjanları doğrultusunda Ticaret/Meslek Lisesi öğrencilerine staj olanağı sağlanmaktadır. Ticaret/Meslek Lisesi öğrencileri okulların açılma tarihi ile birlikte staja başlarlar.

Üniversite öğrencilerinden staj zorunluluğu olanlar için şirket ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak stajyer alımı yapılabilmektedir. Staj süreleri projelerin yoğunluğu ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Staj başvurularının değerlendirilebilmesi için staj başvurularının ik@eminevim.com.tr adresine 31 Mayıs tarihine kadar(yaz dönemi için) iletilmesi gerekmektedir. Staj başvurusu yaparken güncel bir özgeçmiş gönderilmesi, staj yapılmak istenen süre ve dönemin mutlaka belirtilmesi gerekmektedir. Sadece olumlu değerlendirilen adaylara geri dönüş yapılmaktadır.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi