AYI TESLİMAT TOPLAMI:289

29 YILDA TOPLAM TESLİMAT:164877

 

SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Ev sahibi olma heyecanı bu kez Afyonkarahisar’da yaşandı.

29.07.2019

Eminevim’in düzenlediği törende 20 yılı aşkın süredir ev sahibi olma hayali kuran aileler, faizsiz Elbirliği Sistemi ile kısa bir süre içinde tapularını teslim aldı.

Ev sahibi olma heyecanı bu kez Afyonkarahisar’da yaşandı. Eminevim tarafından düzenlenen ve 800 kişinin buluştuğu Afyonkarahisar’daki törende aileler tapusuna kavuştu. Düzenlenen tapu teslim töreninde Emin Grup İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün, Eminevim Türkiye Satış Direktörlerinden Mustafa Şahin, Sezai Gök, STK ve iş dünyasının önemli temsilcileri, ilk kez ev sahibi olan ailelerin mutluluğuna ortak oldu. Programın açılışında konuşan İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün, bu anlamlı günde tapusunu alan ailelerin Elbirliği Sistemi ile evine kavuşan 145 bine yakın aile arasına katıldığını belirterek 29 yıldır aileleri ev ve otomobil yapmanın gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

Kira derdi son buldu, 20 yıllık hayaller gerçek oldu
Yıllarca kira ödeyen ailelerin Eminevim’in sunduğu Elbirliği Sistemi ile faiz ödemeden ve küçük birikimlerle ev sahibi olabildiğini belirten Emin Grup İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün, “145 bine yakın aile Elbirliği Sistemi ile ilk kez ev sahibi olma duygusunu yaşadı. Bugün tapusunu alan aileler arasında kimi 20 yıl kimi ise 20 yıldan da daha uzun bir süredir ev sahibi olamadan kira ödeyerek yaşıyordu. Ancak onlara bir hayal gibi gelen, imkansız gibi görünen kiradan kurtularak ev sahibi olma fikri, üstelik faiz ödemeden elbirliğiyle çok kısa bir sürede gerçek oldu. Biz de bu güzel anlara vesile olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz.

Yılsonuna kadar toplam teslimat sayısı 160 bin kişiyi aşacak
Afyonkarahisar’daki Akrones Otel’de düzenlenen törende konuşan Emin Grup İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün, 30 yıla yakın bir tecrübeyle uygulanan Elbirliği Sistemi’nin faize alternatif sunduğunu ve paylaşım ekonomisini ön planda tutan bir model olduğunu anlattı. Sefa Üstün yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Eminevim’in öncüsü olduğu Elbirliği Sistemi, her geçen gün daha çok önem kazanıyor ve daha çok tercih ediliyor. Özellikle son dönemlerde faizin sebep olduğu konut satışlarındaki durgunluk, sistemimize ilgiyi daha da artırdı. Aylık teslimat rakamlarımız 1700’ün üzerine çıktı. Son 6 ayda ise Elbirliği Sistemi %34 büyüme gerçekleştirdi. Hedeflerimiz doğrultusunda yılsonuna kadar toplamda 160 bin teslimat aşmayı planlıyoruz.” dedi.

Elbirliğine gösterilen ilginin kaynağı güven
Düzenlenen tapu teslim töreninde bilgiler paylaşan Sefa Üstün Türkiye’nin her yerinde tapu teslim töreni düzenleyen Eminevim’in temelinin dayanışma ve güven üzerine kurulduğunu belirtti.  Üstün, “Amacı faizsiz bir şekilde kendi evine sahip olmak isteyen insanları bir araya getirmek ve ortak amaçlarına giden yolu kısaltmak olan Elbirliği Sistemi, kişilerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda 30 yıla yakın bir süredir hizmet veriyor. Elbirliği Sistemi’nin yıllardır gördüğü bu ilginin kaynağında ise verdiği güven en büyük paya sahip. İnsanların bizi tercih etmesinde ve sektörümüzde lider olmamızla en büyük pay sistemimizin güvene dayalı olmasıdır. Verdiğimiz güvenin en güzel kanıtı da düzenlediğimiz tapu teslim törenleri ve ailelerin bu törenlerdeki yaşadığı mutluluklar. Bu güven ve ilgiyle bugüne kadar 145 bine yakın kişi bizimle birlikte ev ve otomobil sahibi oldu, binlercesi de devam ediyor.” açıklamasını yaptı.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
BİZE ULAŞIN