Takvim simgesi

AYI TESLİMAT TOPLAMI:684

Onay simgesi

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:267983

 

Telefon simgesi
SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

EMİNEVİM’İN FİNANSMAN SAĞLADIĞI MÜŞTERİ SAYISI 250 BİNİ AŞTI

Tarih simgesi31.10.2023
EMİNEVİM’İN FİNANSMAN SAĞLADIĞI MÜŞTERİ SAYISI 250 BİNİ AŞTI EMİNEVİM’İN FİNANSMAN SAĞLADIĞI MÜŞTERİ SAYISI 250 BİNİ AŞTI

Tasarruf finansman sektörünün lideri olma sorumluluğu ile uzun yıllardır sektörün gelişimine yön veren Eminevim, BDDK lisanslı bir finans kurumu olarak ülke çapındaki 119 şubesi ile 85 milyonluk Türkiye’ye hizmet sunuyor. Ekim ayı itibariyle finansmanını sağladığı ev, taşıt ve iş yeri sayısını 250 binin üzerine taşıyan Eminevim, sektörde açık ara farkla bu teslimat sayısına ulaşan ilk ve tek şirket oldu.

 

Son yıllarda konvansiyonel sistemlere alternatif yapısıyla çok daha büyük kitlelerle buluşmaya başlayan tasarruf finansman sektörünün, finansal modelinin geldiği noktaya değinen Eminevim Genel Müdürü Mustafa Mutlu Çalışkan “Katılım finans ekosistemine önemli bir zenginlik kattığımıza inanıyoruz. Tasarruf finansman sektörünün lideri olarak hedefimiz, bu kapsayıcı ekosistem bütününün de zirvesinde Eminevim’i görebilmek. Aldığımız başarılı finansal sonuçlar bu hedefe doğru önemli bir adım atarak yaklaştığımızın göstergesi. Müşterilerin ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek düzenlediğimiz kampanyalar ve bir gün bile olsa ödün vermediğimiz tam zamanında teslimat ilkemizle, 2023 yılında da yeni müşteri ediniminde güçlenerek yolumuza devam ediyoruz. 2023 sonu için sene başında koyduğumuz hedefi Ekim ayında yakalamış olmaktan da ayrıca memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Her yıl 70 bini aşkın başvuru ve kayıt

“Belirli bir süre tasarruf ederek elde ettiğiniz birikimle ev, taşıt veya iş yeri sahibi olmak istiyorum” diyorsanız finansal faydaya talip olmuş oluyorsunuz. Yani kredi maliyetine ve faiz yüküne katlanmadan kendi birikimleriniz planınıza uygun bir seviyeye ulaştığında sistem tarafından tahsisi yapılan fon ile birlikte ev, araba veya iş yeri sahibi olabiliyorsunuz. Üstelik her gelir grubundan ve her kesimden tasarruf sahibi bu fırsatlardan faydalanabiliyor” diyen Çalışkan, Türkiye’de ihtiyaçları için kredi kullanmak zorunda kalan milyonlarca kişinin sektör için büyük bir pazar potansiyeli oluşturduğunun da altını çizdi.

Çalışkan halkta finansal bilinç düzeyinin artığını, sektörün vizyonunun ve işleyişinin artık çok daha iyi anlaşıldığını, uygulanan tasarrufu destekleyici ekonomi politikalarının ve uygulamalarının da sektöre ivme kazandırdığını belirterek “Eminevim, 2023 yılında portföyüne kattığı 70 bini aşkın müşterisiyle, konut ve taşıt pazarlarındaki arz ve talebin dengelenmesi açısından da önemli bir paya sahip olduğunu ortaya koydu” dedi.

Ortak Frekans Projesi ciddi bir potansiyel müşteri havuzu yarattı

Eminevim’in 2022 yılında başlattığı Ortak Frekans Projesi ulusal ve yerel çapta faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların üye ve çalışanları ile ailelerine tasarruf finansmanından avantajlı şekilde yararlanmasına olanak sağlıyor. Eminevim, geniş kitleleri tasarruf finansıyla tanıştırma hedefiyle yola çıkan proje kapsamında bugüne kadar 200’e yakın kurum ve kuruluş ile iş birliği yaparak, 1,5 milyondan fazla kişiye erişim sağladı.

Finans ekosisteminde çetin bir rekabet söz konusu

Türkiye’de geniş bir kesimin finansman ihtiyacını tasarruf finansmanıyla karşılama gayesiyle 33 yıldır hizmetlerini sürdüren Eminevim, sektörün kurucusu olarak yıllar içinde finans sektörünün ve rekabetin değişen koşullarına ayak uydurmakla kalmadı, her dönemde değişimin de liderliğini üstlendi.

Çalışkan, ürün çeşitliliği açısından sektörün ev, çatılı iş yeri ve taşıt ile sınırlandırılmış olduğunun altını çizerek “Ürün çeşitliliği açısından mevduat ve katılım bankacılığı ile eşit şartlarda olmasak da bu üç alan günümüzün en temel ihtiyaçları olduğundan, bu alanlardaki deneyimimizi avantaja çevirecek stratejiler kurguluyoruz” dedi.

2023 yılının ilk yarısında 3,6 milyar TL özkaynağa ulaştıklarını belirten Çalışkan “Biz artık çok daha değerli ve güçlü bir Türkiye markasıyız. Böylesine sağlam bir mali yapı ve finansman gücü ile desteklenen yolculuğumuzda, paylaşımcılığı ve katılımcılığı savunan hizmet modelimiz ile ülke ekonomisine sağladığımız katkıyı her yıl bir adım daha ileriye taşıma gayretindeyiz” dedi.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Üstün Holding Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
Eminevim iletişim simgesiBİZE ULAŞIN
Eminevim whatsapp simgesi