AYI TESLİMAT TOPLAMI:1752

30 YILDA TOPLAM TESLİMAT:178454

 

SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Eminevim, 2020’de Pazar Payını En Fazla Artıran 5. Şirket Oldu!

16.10.2020

Faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim, 2020’de hız kesmeden büyümeye devam ediyor.  Özellikle pandemi döneminde hayata geçen inovatif çalışmalar ve stratejilerle Eminevim’in sergilediği büyüme grafiği, Türkiye’de hizmet veren pek çok ulusal ve uluslararası firmayı geride bıraktı.

Bu kapsamda Capital Dergisi’nin Ekim sayısında yaptığı dikkat çeken araştırması da bu başarıyı ortaya koydu. Pandemi dönemini de kapsayan 2020'nin ilk yarısında pazar paylarında yaşanan değişimler üzerine yapılan araştırmada Eminevim, pazar payını en fazla artıran 5. şirket oldu. Pandemi dönemindeki %10’luk pazar payı artışı ile Türkiye’de hizmet veren Apple, Huawei, Citroen gibi global devleri de geride bırakan Eminevim’in bu başarısında pandemi döneminde sunduğu yenilikler de etkili oldu.

1991’den beri faizsiz, kredisiz yüz binlerce ailenin ev ve otomobil hayalini gerçekleştiren Eminevim, özellikle pandemi döneminde hayata geçirdiği inovatif projesi Görüntülü Şube hizmetiyle ev ve otomobil sahibi olmak isteyen binlerce kişinin sisteme erişimini kolaylaştırmış ve başvuruları dijital alana taşıyarak bu alanda önemli bir fark oluşturmuştu.

Pandemiye rağmen ev ve otomobil teslimatlarına kesintisiz devam eden Eminevim, haziran ayında ise 2 bin 510 ev ve otomobil teslimatıyla 30 yılın rekorunu kırarken, yılın ilk 10 ayında 18 bin 200 aileyi ev ve otomobil sahibi yapmış ve ülke ekonomisine 3 milyar 200 milyon TL’lik katkı sağlamıştı.
 

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
ONLINE KAYIT
GÖRÜNTÜLÜ ŞUBE
DİJİTAL KAYIT
BİZE ULAŞIN