AYI TESLİMAT TOPLAMI:358

29 YILDA TOPLAM TESLİMAT:162451

 

SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Elbirliği ile ramazan bereketini getirdi

07.05.2019

Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün'ün 07 Mayıs Tarihli Akit Gazetesi Röportajı

Kredi faiz oranlarının artmasıyla birlikte özellikle alım gücü düşük ailelerin yöneldiği Elbirliği Sisteminin,konut sektörü ve otomotiv sektöründe uygulanması piyasalara moral veriyor.

Kredi faiz oranlarının artmasıyla birlikte özellikle alım gücü düşük ailelerin yöneldiği Elbirliği Sisteminin, konut sektörü ve otomotiv sektöründe uygulanması piyasalara moral veriyor. Uygulanan faizsiz araç alma modeli ile bankaya göre alıcısına yüzde 35 kâr sağlatan Eminotomotiv, Ramazan Bereketi kampanyası ile 24 kişilik gruplarda onuncu ayda erken teslim fırsatı sunuyor. Aynı zamanda arabasını Eminotomotiv ikinci elden alan müşteriler, istedikleri aracı piyasaya göre çok daha uygun fiyata ve 4 aya kadar erken sahip olabiliyor.

Hesap ortada… Faiz yoksa kazanç var
Faiz ve vade farklarındaki yüksek maliyetin, otomotiv sektöründe, ‘Elbirliği Sistemi’ne olan ilgiyi artırdığını belirten Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, “Eminotomotiv olarak 1991 yılından bu yana Türkiye’de bir ilk olan Elbirliği Sistemi’ni başarıyla uyguluyoruz. Şu an herhangi bir bankadan taşıt kredisi çekmek istediğinizde 50 bin liralık bir otomobil iki yıl (24 ay) vade ile yaklaşık 71 bin 760 liraya mal oluyor. 2 bin 979 taksit tutarı ile toplamda 21 bin 760 lira fazladan para ödemiş oluyorsunuz. Eminevim Elbirliği Sistemi’nde ise bin 875 liralık taksit ile toplamda 54 bin 375 liraya otomobil sahibi olabiliyorsunuz. 4 bin 375 lira organizasyon bedeli olarak ödüyorsunuz. Banka kredisiyle otomobilinizi hemen alırken, Eminevim’de birinci ve 13. ayınıza kadar yapılacak çekişler ile çıkarsanız otomotiv sahibi olabiliyorsunuz. 13. ayınıza kadar çekilişle çıkmazsanız otomobilinizin teslimatınızı gerçekleştiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Kredi faiz yükünün alım gücü düşük aileleri zorladığını belirten Emin Üstün,“Kur oranları nedeniyle sıfır otomobil neredeyse hayal oldu. Bu süreçte insanlar ikinci el için fırsatları araştırıyorlar. Bizler de Eminotomotiv olarak Ramazan Bereketi kampanyamız kapsamında 24 kişilik gruplarda 10. ayda erken teslim fırsatı sunuyoruz. Emin Grup Şirketleri çatısı altında Türkiye’nin en büyük ikinci el otomotiv şirketleri arasında yer alan Eminotomotiv ikinci el şirketimiz ile yapılan işbirliği ile Eminotomotiv’e kaydolan müşteriler dilerlerse istedikleri aracı piyasa değerinden daha uygun fiyatlarla sahip olabiliyorlar” dedi.

BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
BİZE ULAŞIN