AYI TESLİMAT TOPLAMI:319

29 YILDA TOPLAM TESLİMAT:124.150

 

SİZİ
ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

1166 Erzurumlu Konut ve Araç Sahibi Oldu

26.04.2018

27 yılda 120 bine yakın aileyi ev ve otomobil sahibi yapan Eminevim Elbirliği Sistemi, iştirakçileri ile Erzurum'da buluştu. Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, Erzurum'daki Tapu Dağıtım törenine katılarak, 100 aileye tapularını dağıttı.

 

Türkiye’nin 81 ilinde açtığı 100’ü aşkın şubesi yanında, sektörde ilk kez uygulanan mobil ofisler üzerinden de verdiği hizmetlerle; faizsiz ev ve araç sahibi olmak isteyen milyonlarca kişiye ulaşan Eminevim bu kez de Erzurumluların tapu heyecanına ortak oldu.

 
Her ay farklı illerde konut tapusu teslim töreni düzenleyen Eminevim, gerçekleştirdiği törende 100 aileye tapularını teslim ederken; Eminevim Sistemi sayesinde Erzurum’da 1166 aile konut ve araç hayallerine kavuştu.


 

Sway Hotel’de düzenlenen programa sekiz yüz civarında davetlinin yanı sıra Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Hüseyin Koçan, Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, yönetim kurulu üyeleri, genel merkez ve bölge yöneticileri ile daire sahipleri katıldı.

 

Faizsiz bir sistem geliştirdiklerini ifade eden Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, “Eminevim Elbirliği Sistemi, iştirakçilerin dayanışması ve gönül birliğinden oluşmuştur. Bu sistem ile kişiler, Tüm Türkiye’de bütçelerine göre istedikleri yerden ev sahibi olabilirler. Bizim formülümüz dayanışma ve el birliği ile insanları ev ve otomobil sahibi yapmak,” diye konuştu.

 

Tören esnasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Emin Üstün; “Şimdiye kadar 120 bin'e yakın aileyi ev ve araç sahibi yaptık ve kimseyi mağdur etmedik. Yolumuza güven ve dayanışmayla sağlam adımlarla devam ediyoruz. Bizden ev alan, Erzurumlu müşterilerimizle bu akşam bir araya geldik. Geçmişte evlerini almış olan müşterilerimiz, mutluluğunu daha fazla yaşayıp hissedebilsin diye böyle bir tören düzenleyerek tapularını teslim ediyoruz,” dedi.

 

Düşük ve orta gelirli olup konut ve araç sahibi olmak isteyen veya yatırım yapmayı hedefleyen kişilerin ev ve araç sahibi olmalarına fırsat veren bir sistem oluşturduklarını belirten Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün; “Eminevim Elbirliği Sistemi iştirakçilerin dayanışması ve gönül birliğinden oluşmuştur. Bu sistem ile kişiler, Tüm Türkiye’de bütçelerine göre istedikleri yerden ev sahibi olabilirler. Kredi geri ödemeleri oldukça yüksek, şu anda bu yolla ev almak iyice zorlaştı ve inşaat sektöründe doğal olarak durgunluk yaşanıyor. Eminevim sayesinde ayda ortalama 1.500 kişi konut sahibi oluyor ve bu durum pazara canlılık getiriyor. En ufak kasabalarda dahi Eminevim’den ev alan insanlar sayesinde piyasada, ekonomide bir rahatlama sağlanıyor. Bizim formülümüz dayanışma ve el birliği ile insanları ev ve otomobil sahibi yapmak,” dedi.


 

Araştırma yapmadan bu tür sistemlere kesinlikle girmemek gerektiğini dile getiren Emin Üstün, “Bu işler çok ciddi işler. Eminevim Sistemi dayanışma ve güvene dayalı finansman sistemi. Biz 27 yılı aşan tecrübemizle, müşteri odaklı hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Şimdiye kadar 120.000’e yakın aileyi kişiyi ev ve araç sahibi yaptık ve kimseyi mağdur etmedik. Yolumuza güven ve dayanışmayla sağlam adımlarla devam ediyoruz,” sözlerini kullandı.

 

Televizyon dünyasının sevilen isimlerinden ünlü programcı Bekir Develi'nin sunuculuğunu yaptığı gece; mehteran takımı gösterisi, Kudüs gezisi, konut sigortası ve çeşitli sürpriz hediye çekilişlerinin yanısıra hak sahiplerine tapularının dağıtılması ile sona erdi.