AYI TESLİMAT TOPLAMI:1500

29 YILDA TOPLAM TESLİMAT:156642

 

SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Değer Artışlı Çekilişli Sistem

Müşterilerimizin katıldıkları organizasyonda zaman geçtikçe alım güçlerinin düşmemesi ve satın almayı planladıkları konut fiyat artışlarına karşı korunmaları için değer artışlı sistem bir seçenektir. Zaman ilerledikçe müşterilerimizin alım gücünü koruyan bu yeni ürünümüzün adı Değer Artışlı Çekilişli Sistem’dir.

Eminevim Değer Artışlı Çekiliş Sisteminin Çalışma Prensibi Nedir?
01

Alım Gücünüze Göre Gruplar

Gayrimenkul satın almak isteyen insanlar bütçelerine ve ödeme koşullarına göre özel olarak belirlenmiş gruplara dahil olurlar. Her bir grubun özelliği, satın alınacak gayrimenkulün taksit sayısı ile eşit sayıda üye barındırmasıdır. Örneğin 100 ay taksit ödenecek bir gruptaki üye sayısı da 100 katılımcıdır.

02

Düzenli Çekilişlerle Sıranızı Bilin

Grup içinde düzenli aralıklarla yapılacak çekilişler ile gayrimenkul satın alacak her bir üyenin sırası belirlenir. Çekilişle sırasını öğrenen katılımcılar satın almayı istedikleri gayrimenkulü buna göre seçerler.

03

Adil Taksitlendirme Sistemi

Her bir üyenin aylık taksit tutarını belirlemek için, ödenecek peşinat belirlendikten sonra bu rakam alınacak gayrimenkulün fiyatından düşülür ve gruptaki üye sayısına bölünür. İlk taksit üzerinden bir defaya mahsus düşüş olur ve taksit bedeli teslimatı gerçekleşene kadar sabitlenir.

04

Konut Değer Artışına Karşı Gerçek Koruma

Evini erken alan katılımcı kiradan kurtularak kendi evine geçer, kira maliyetinden kurtulur. Yapmış olduğu ödemeler kendisinden sonra ev sahibi olan ailelere değer artış desteği olarak verilir. Bu şekilde geç ev sahibi olan birey konut fiyat artışından etkilenmez. Üstelik Faiz oranları, enflasyon yükselmesi gibi dış etkenlerle daha fazla ödeme yapmanız engellenmiş olur.

05

Her Ay Bir Ailenin Ev Parası

Böylece her ay üyelerden alınan taksitlerin toplam tutarı, bir adet gayrimenkulün fiyatına eşit olacak şekilde ayarlanır. Bu şekilde grup üyeleri her ay sıraları geldikçe gayrimenkullerine sahip olurlar.

06

Gerçek Bir Elbirliği Yaklaşımı

Çekiliş gruptaki üye sayısı kadar gerçekleştirilir ve çekiliş ile sırası belirlenen grubun vade sonunda üyelerin tamamına gayrimenkullerinin teslimi yapılmış olur. İştirakçi evini ne kadar geç alırsa o kadar az ödeme yapar. Daha az ödeme yaparak daha yüksek bedelde konut sahibi olma imkânı olur.

Dilerseniz Taksitlerinizi Dondurabilirsiniz!

Bu sistemde teslimatınızı almadan evin değerinde değişiklik yapabilirsiniz. Taksit öderken geçici sıkıntılar yaşadığınızda taksitlerinizi dondurabilirsiniz.

 

Ev sahibi olmak isteyen kişi dilerse peşinat vererek ya da vermeden başlangıç yapabilir. Çekilişli sistemde Vade Ortası ve Peşinatlı sistemden farklı olarak ilk aylarda konut alma imkânımız vardır.

Müşterilerimizin katıldıkları organizasyonda zaman geçtikçe alım güçlerinin düşmemesi ve satın almayı planladıkları konut fiyat artışlarına karşı korunmaları için tasarlanmış bir seçenektir. Zaman ilerledikçe müşterilerimizin alım gücünü koruyan bu yeni ürünümüzün adı Değer Artışlı Çekilişli Sistem’dir.

Daha önce benzeri olmayan bu sistemde, zaman geçtikçe teslimat tutarının artması müşterilerimizin alım gücünü koruyacaktır; üstelik Enflasyon, Faiz Artışı, Kur Artışı Gibi dış etkenlere bağlı kalmadan.

Taksitlerini yükseltmek istemeyen ve organizasyon vadesi sonuna kadar beklemek isteyen müşterilerimizin, beklemeleri karşılığında daha yüksek bir teslimat almaları sağlanacaktır.

Sıfır peşinatla sisteme giren üyelerimize de çekilişte ismi çıkması halinde beklemeden 1. ayda teslimat imkanı getirecektir.

Örnek:
100.000 TL kayıt tutarı için %10 peşinatla, peşinat tutarı 10.000 TL olacaktır. 100 üyeli bir grup açıldığını düşünürsek peşinat sonrası kalan 90.000 TL’nin konut tutarı teslim alınana kadar olan taksitleri 90.000/100= 900 TL olacaktır.

Konut bedelini ilk teslim alan müşterimiz 100.000 TL teslimat alacaktır. İkinci teslim alan müşterimiz ise 100.556 TL teslim alacaktır. Bu şekilde her ay teslimat tutarı belirli bir oranda artarak, son teslim ayı olan 100. ayda 155.000 TL olacaktır. Teslim aldıktan sonra ödeyecekleri taksitlerle ilk müşterinin toplam geri ödemesi 142.500 TL olacaktır. 42.500 TL’lik kısmı evini son teslim alacak müşteriye ilk müşterinin yapmış olduğu teslimat desteğidir. Teslim tarihine kadar belli bir oranda müşterinin teslimat desteği azalarak son teslim alan müşterinin toplam geri ödemesi 100.000 TL olacaktır.

Bu sistemde teslim aralığı 1 ile 100. aylar arasındadır. 100. ayda konut bedelini alan müşterilerimiz 155.000 TL teslimat alacaklardır. Bu müşterilerimizin de toplam geri ödemesi 100.000 TL olacaktır.

Bu müşterimize yansıyan artan teslimat tutarının 42.500 TL’si evini ilk teslim alan müşterinin gerçekleştirdiği teslimat desteğinden, 12.500 TL kısmı ise Eminevim elbirliği sistemi desteğinden karşılanacaktır.

Bu müşterimize yansıyan artan teslimat tutarının 42.500 TL’si evini ilk teslim alan müşterinin gerçekleştirdiği teslimat desteğinden, 12.500 TL kısmı ise Eminevim elbirliği sistemi desteğinden karşılanacaktır.

Müşterilerimiz 900 TL taksitler ödemeye devam etmeleri durumunda ise 100. ayda 155.000 TL teslimat alabileceklerdir. Bu durumda toplam ödemeleri 100.000 TL olacaktır.

Örnek Ödeme Tablosu

Değer Artışlı Sistem Örnek Ödeme Tablosu

TOPLAM GAYRİMENKUL BEDELİ 100,000 TL
İlk Ay Teslimat Tutarı 100.000 TL
Son Ay Teslimat Tutarı 155.000 TL
Peşinat 10.000 TL
Toplam Taksit Sayısı 100
İlk Taksit 900 TL
Teslim Sonrası Taksit 1.329 TL
Evin Teslim Alındığı Ay 1-100 Çekiliş
Toplam Taksit Sayısı 100 Ay
Organizasyon Ücreti 6.490 TL
Toplam Maliyet - İlk Teslim* 148.560 TL
Toplam Maliyet - Son Teslim* 106.490 TL

* Toplam maliyetlere organizasyon ücreti ve varsa peşinat dahildir.

 

Sık Sorulan Sorular
Değer Artışlı Sistemin avantajları nelerdir?
Konut grupları nasıl oluşturuluyor?
Çekiliş nasıl ve nerede düzenleniyor? Katılabilir miyiz?
Çekiliş her ay mı düzenleniyor?
Çekilişte çıkmama durumu var mı?
Son aya kadar bekleme ihtimali var mı?
Çekilişte çıktıktan sonra ev bulamazsam ne olacak?
 
BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
BİZE ULAŞIN