AYI TESLİMAT TOPLAMI:1500

29 YILDA TOPLAM TESLİMAT:156642

 

SİZİ ARAYALIM
Ödeme planı ve detaylı bilgi için
biz sizi ücretsiz arayalım.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

EMİNEVİM'İ TAKİP EDİN

Çekilişli Sistem

Çekilişli sistem Vade ortası ve Peşinatlı sistemden farklı olarak kişiyi ilk aylarda da ev sahibi yapabilir. Dahil olunan gruptaki kişi sayısı vadeyi belirler. Kişi alacağı evin değerini, ödeyebileceği peşinatı belirtir buna bağlı olarak peşinat düşüldükten sonra kalan tutar vadeye bölünerek taksit belirlenir. Konut-Oto yapılan çekilişler sonucunda ilk aylarda da teslim alınabilir.

Eminevim Çekiliş Sisteminin Çalışma Prensibi Nedir?

Bunu açıklamanın en kolay ve akılda kalıcı yolu maddeler halinde sıralamaktır. Öyleyse gelin çekiliş sisteminin nasıl çalıştığını 5 maddede açıklayalım:

01

Alım Gücünüze Göre Gruplar

Her grubun özelliği, taksit sayısı ile eşit sayıda üye bulundurması. Buna bağlı olarak da kişi ödeyebileceği taksit tutarına denk gelen gruba dahil olur.

02

Düzenli Çekilişlerle Sıranızı Belirleyin

Yapılan düzenli çekilişlerle her ay evini alacak kişi belirlenir sırası gelen evini alır.

03

Adil Taksitlendirme Sistemi

Kişinin belirlediği konut değerinden, peşinat tutarı düşüldükten sonra gruptaki kişi sayısına bölünerek taksitler belirlenir.

04

Her Ay Bir Ailenin Ev Parası

Gruptaki üyelerin her ay ödediği taksitlerin toplamı ile çekilişle sırası belirlenen kişi ev sahibi olur.

05

Gerçek Bir Elbirliği Yaklaşımı

Çekiliş, gruptaki üye sayısının yarısına kadar gerçekleştirilir. Bu sürede grubun yarısı teslimatını henüz almamıştır, bu kimseler daha fazla bekletilmez ve teslimatları yapılır. Yani 100 üyelik örneğimizde belirttiğimiz grubun ilk 50 katılımcısı çekilişle belirlenen sıra ile gayrimenkullerine sahip olurken, geriye kalan 50 katılımcı ise vade ortasını takip eden ayda gayrimenkullerini alabilirler ve 100 ayın sonuna kadar beklemezler.

Dilerseniz Taksitlerinizi Dondurabilirsiniz!

Bu sistemde teslimatınızı almadan evin değerinde değişiklik yapabilirsiniz. Taksit öderken geçici sıkıntılar yaşadığınızda taksitlerinizi dondurabilirsiniz.

Ev sahibi olmak isteyen kişi dilerse peşinat vererek ya da vermeden başlangıç yapabilir. Çekilişli sistemde Vade Ortası ve Peşinatlı sistemden farklı olarak ilk aylarda konut alma imkânımız vardır. Gruptaki kişi sayısı aynı zamanda vadeyi ifade ettiği için, verilecek peşinat taksit miktarını da belirleyecektir. Peşinat verenlerin bir diğer avantajı ise vermeyenlere göre çekilişe girme süresinin daha kısa olması ve daha erken ev sahibi olabilmeleridir.

Çekilişli sistemde evini erken alan üyelerin taksitleri bir miktar artırılarak vade sonuna kadar sabitlenir. Bu artış tutarı evini daha geç alanların taksitlerinden kira desteği olarak düşülür ve daha az taksit ödemeleri sağlanır.

Evini erken alanın avantajı artık kira ödemeden kendi evinin ödemelerini yapmasıdır. Geç alanın avantajı ise almış olduğu kira desteği ile evini erken alana göre daha ucuza mal etmesidir.

Teslim zamanı henüz gelmeyen kişi dilerse konut bedelini ya da taksit tutarını azaltabilir ya da artırabilir.

Teslimat tarihine ulaşıncaya kadar taksit öderken geçici sıkıntılar yaşayan kişi taksitlerini dondurma imkânına da sahiptir.

Sık Sorulan Sorular
Çekilişli sistemin avantajları nelerdir?
Çekilişli konut grupları nasıl oluşturuluyor?
Çekiliş nasıl ve nerede düzenleniyor? Katılabilir miyiz?
Çekiliş her ay mı düzenleniyor?
Çekilişte çıkmama durumu var mı?
Son aya kadar bekleme ihtimali var mı?
Çekilişte çıktıktan sonra ev bulamazsam ne olacak?
 
BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Eminevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için Emin Grup Şirketleri'nden ticari elektronik ileti almak istiyorum. Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma ve Bilgilendirmesi'nı okudum, kabul ediyorum.

BİLGİLERİMİ GÖNDER
BİZE ULAŞIN