29 Ara 2015

Ev tavsiye edene Kıbrıs turu

Ev tavsiye edene Kıbrıs turu

Eminevim'in müşterileri için 2015 yılında başlattığı yurtiçi ve yurtdışı gezilerinin son durağı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti oldu. Kıbrıs'a alışılmışın dışında bir tur düzenleyen şirket, 250 müşterisine Kuzey Kıbrıs'ın manevi güzelliklerini görme imkanı sundu.

Eminevim, müşterileri için düzenlediği yurtdışı gezi programları kapsamında daha önce 150 müşterisini Umreye götürmüştü. Bunun yanında belirli aralıklarla Kudüs, Balkanlar ve Kıbrıs turları düzenleyen şirket, ilerleyen dönemlerde dünyanın farklı ülkelerini programına aldı. Düzenlenen kampanya kapsamında ev almak isteyenlere tavsiye eden ve gerekli şartları yerine getiren 250 kişi 4 günlük Kıbrıs turuna katılmaya hak kazandı. Tamamen ücretsiz ve her şey dahil olarak sunulan turda müşteriler Kıbrıs'ı farklı bir boyutta gezme fırsatı buldu.

Dört gün süren gezinin birinci gününde, ilginç bir hikayesi olan Kırklar Türbesi ziyaret edildi. Turun ikinci günü, Mağosa ve Lefkoşa gezilerine ayrıldı. Bu şehirlerde; Namık Kemal Zindanı, Lala Mustafa Paşa Camii, St. Barnabas Manastırı, Büyükhan, Osmanlı'nın Kıbrıs'ı fethinden sonra katedralden camiye çevirdiği Selimiye Camii gezildi. Üçüncü günde; Kıbrıs Barış Harekatı'nın başladığı yer olan Çıkarma Plajı, Barış Müzesi ve şehitliği gezildi. Bunun yanında Türkiye Cumhuriyeti tarafından Kuzey Kıbrıs'ın su ihtiyacını karşılayacak olan büyük proje görüldü. Günün geriye kalan kısmında ise çeşitli tarihi mekanlar, dergah ve türbeler ziyaret edildi. Düzenlenen turun son gününde 250 kişilik grup, Hz. Ömer Türbesi, Bella Bais Manastırı ve Karaoğlan Şehitliği'ni gezdi.

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Mutluluğun ilk adımı kendi evinizde başlar...

! .