14 May 2018

Eminevim'den Anneler Günü'ne Özel Kampanya!

Eminevim'den Anneler Günü'ne Özel Kampanya!

Kıymetli Annelerimize Eminevim'den Müjde!

Annelerimizin sevgi dolu yüreklerinin, fedakarlıklarının, değerlerinin farkındayız. Eminevim Anneler Günü sebebiyle annelerimizi mutlu etmek istedi.

27 yılda 120 bini aşkın aileyi ev ve otomobil sahibi yapan Eminevim Sistemi, Anneler Günü sebebiyle başlattığı özel kampanya ile her şeyin en iyisini hakeden annelerimizi unutmadı.

Türkiye’nin 81 ilinde açtığı 100’ü aşkın şubesi yanında, sektörde ilk kez uygulanan mobil ofisler üzerinden de verdiği hizmetlerle; faizsiz ev ve konut sahibi olmak isteyen milyonlarca kişiye ulaşan Eminevim konut ve otomobil hayallerini gerçekleştirmedeki kararlılığını bir kez daha göstermiş oldu.

Dayanışma ve güvene dayalı finansman sistemi olan Eminevim, yeni bir kampanyaya daha imza atarak annelerimizin yüzünde gülümse sebebi olmak gayesindedir.

Gece gündüz demeden, fedakarca tüm sevgisini bizlere koşulsuzca sunan annelerimiz için başlattığımız kısa süreli kampanyamızdaki fırsatları kaçırmayın. Detaylı bilgi 444 36 46 no’lu çağrı merkezinde, eminevim.com’da ve 81 ile yayılmış Eminevim şubelerinde. 

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Mutluluğun ilk adımı kendi evinizde başlar...

! .