29 Ara 2015

Eminevim Balıkesir'de Tapuları Teslim Etti

Eminevim Balıkesir'de Tapuları Teslim Etti

Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim Balıkesir'de gerçekleştirdiği törenle ailelere tapularını teslim etti.

Eminevim Balıkesir'de 118 aileyi ev sahibi yaptı. Ailelerin tapularını teslim aldığı törende konuşan Eminevim Satış ve Operasyon Müdürü Faruk Saha, Eminevim ile yıllardır insanların faizsiz ev sahibi olmalarını sağladıklarını söyledi. Saka, "Edirne'den Ardahan'a Türkiye'nin her yerinde tapu teslim törenlerimiz devam ediyor. Bu da insanlarımızın bize olan güveni ve inancı sayesinde oluyor. Bugün Balıkesir'de tapuları teslim ettik. Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Ege bölgesinde de teslimatlarımız devam edecek. İnsanlarımızın bize bizim de onlara olan bu güven ve inancımız daha nice uzun yıllar devam edecek ve her zaman dediğimiz gibi; evsiz vatandaş bırakmayacağız. Çeyrek asırdır insanlarımızın ihtiyaçlarını Elbirliği sistemimizle karşıladık" dedi.

"EGEDE TESLİMATLARIMIZ DEVAM EDECEK"

"İnsanlarımızın neye ihtiyacı varsa onu Elbirliği sistemiyle karşılayacağız" diyen Faruk Saha, "İnsanlarımızın bize olan ilgisi ve güveninden dolayı başaralı olduğumuza inanıyorum. Her geçen gün hedeflerimizin üzerine koyarak devam ediyoruz. 2015 yılının bu son günlerinde şuana kadar 2015 yılı içinde 10 bin otomobil ve ev teslimatı yaptık. 6 bin ev teslim ederken 4 bin otomobil teslim ettik" ifadelerini kullanı.

"BALIKESİR'DE 118 AİLE EV SAHİBİ OLDU"

Balıkesir'de toplam 118 aileyi Elbirliği Sistemi ile ev sahibi yaptıklarını belirten Faruk Saka, "Bunun gurur ve huzurunu tarif edemem. Yıllardır insanlarımıza ev ve arabalarını teslim ediyoruz. Her teslimatta aynı heyecan, huzur ve gururu yaşıyoruz. Bugüne kadar insanlarımıza toplam 80 bin teslimat yaptık. Bugün Balıkesir'de olduğu gibi, binlerce ailemizin mutluluğuna ortak olduk. Kimisi otomobiline kavuştu, kimisi evine. Ama hepsinin ortak bir yanı vardı oda mutlulukları. Bu zamana kadar hep haylini kurdukları otomobillerine ve evlerine Elbirliği sistemimiz ile kavuştular. 45 bin ailemiz otomobil sahibi olurken, 35 bin ailemizde ev sahibi oldu" diye konuştu.

ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

"Bu güne kadar insanlarımızın neye ihtiyacı varsa onu karşılamaya söz verdik" diyen Faruk Saka, "Otomobil ile başladık Ev ile devam ediyoruz. Sadece bunlarla yetinmeyeceğiz. Eğitimden, tatile, enerjiden tarım ve hayvancılığa insanlarımızın bütün ihtiyaçlarını Elbirliği sistemimiz ile karşılayacağız. Bunlarla ilgili çalışmalarımız başladı ve tüm hızıyla devam ediyor" dedi.

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Mutluluğun ilk adımı kendi evinizde başlar...

! .