Vade Ortası Sistem

  • Ev sahibi olmak isteyen kişi, ne kadarlık bir ev almakistediğine ve bütçesine göre kaç ay taksit ödeyeceğine kendisi karar verir. (Ör: 80.000 TL değerinde bir ev için 100 ay taksit.) Evin fiyatı direkt taksit sayısına bölünür. Ortaya aylık ödenecek taksitler çıkar
  • Bu sistemde bütün taksitler faizsiz, vade farksız ve sabittir hiç bir şekilde artmaz. Hiç peşinat vermeden, sadece ilk taksit ve organizasyon ücretinin ödenmesiyle sisteme giriş yapılır., kaç ay taksit yapıldıysa taksit ortasını takip eden aya gelindiğinde ev teslim edilir.
  • Bu sistemde çekiliş yapılmaz. Taksit ortasını takip eden ay kesin teslim tarihidir. Taksitlerde azalış veya artış olmaz, taksitler sabittir. Zorunlu hallerde sistemden ayrılmanız gerekirse o güne kadar ödemiş olduğunuz rakam geri alabilirsiniz. (Organizasyon ücretinin yarısı iade edilmez.) Ara peşinat vermek isterseniz ya da taksit rakamını yükseltirseniz evinizin teslim tarihi öne gelir.
  • İstenildiğinde; evin değerinde, taksit sayısında ve taksit rakamında yükseltme ya da düşürme yapabilirsiniz. Teslimatını alan kişi, o ana kadar olduğu gibi kalan taksitlerini de sabit bir şekilde, kendi evine geçerek öder.
Eminevim Vade ortası sistemi

Biz Sizi Arayalım

Captcha
! .