Peşinatlı Sistem

  • Ev sahibi olmak isteyen kişi, ne kadarlık bir ev almak istediğine ve kaç ay taksit ödeyeceğine kendi karar verir. (Ör: 80.000 TL değerinde bir ev için 100 ay taksit.) Ödemek istediği peşinatı kendisi belirler. Peşinatı düştükten sonra evin fiyatı direkt taksit sayısında bölünür. Ortaya aylık ödenecek taksitler çıkar. Bu sistemde taksitler faizsiz ve sabittir. İstenildiğinde; evin değerinde, taksit sayısında ve taksit rakamında yükseltme ya da düşürme yapabilirsiniz.
  • Taksit öderken geçici sıkıntılar yaşadığınızda taksitlerinizi dondurabilirsiniz. Zorunlu hallerde sistemden ayrılmanız gerekirse o güne kadar ödemiş olduğunuz rakam geri alabilirsiniz. (Organizasyon ücretinin yarısı iade edilmez.) Ara peşinat vermek istenirse ya da taksit rakamı yükseltilirse evin teslim tarihi öne gelir.
  • Vade ortasına göre avantajı ise peşinat verildiği için erken teslimat yapılır. Bu sistemde evin teslim tarihi verilen peşinat oranına göre belirlenir. Peşinat ne kadar yüksek ise ev o kadar erken teslim edilir. Belirlenen kesin teslim tarihinde ev teslim edilir. Evimi teslim alan kişi, o ana kadar olduğu gibi kalan taksitlerini de sabit bir şekilde, kendi evine geçerek öder.
 
 
Eminevim Vade ortası sistemi

Biz Sizi Arayalım

Captcha
! .