Müşteri İletişim Politikamız

MÜŞTERİ İLETİŞİM POLİTİKAMIZ

EMİNEVİM

Müşteri istek ve şikâyetlerinin kolayca iletilebildiği, Açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde çözüme ulaştırılan, Bunu yaparken yasal şartlara ve şirket politikasına uygun şekilde değerlendirilen, Gelişime açık alanların tespit edilerek, verimliliğin arttırılması için düzenli olarak gözden geçirilen bir yönetim anlayışını benimsemiştir.

MÜŞTERİ ŞİKAYET YÖNETİM SÜRECİMİZ

Şikayetlerin İletilmesi

Müşteri Memnuniyetimizi sürekli ölçümlemek ve iyileştirmek amacıyla kurulan sistemimizde müşteri şikâyetleri aşağıda belirtilen yollarla alınmaktadır;

• Çağrı Merkezi (444 36 46)

• E-posta ([email protected])

• Web Sitesi /Talep Formu

• Web Sitesi /İnternet Şubesi (Yalnızca kayıtlı müşteriler için)

• Sosyal Medya

• Yüz Yüze Görüşme

Kayıt Altına Alma

İletilen tüm şikayetler kayıt altına alınmaktadır. Bu kayıtlar detaylı incelenerek şikayet yönetim süreci sürekli iyileştirilir.

Çözümleme ve Yanıtlama

Emin Şirketler Grubu’ na gelen tüm yazılı şikâyetler Beyaz Masa Birimimizde toplanır. Önem ve aciliyet derecesine göre sınıflandırılır, veri tabanına kaydedilerek ilgili departmana yönlendirilir. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra sorunun kaynağı ve varsa öngörülen iyileştirme aksiyonları elde edilir.

Alınan geribildirim doğrultusunda, müşterilerimiz şikâyetin işleme alındığına ve iyileştirme çalışmalarının başlayacağına dair bilgilendirilir. Amacımız müşterilerimizin beklentilerini hızlı, tutarlı ve güven vererek karşılamaktır. Bunun için her şikayet özenli ve dikkatli bir şekilde ilgili birimler tarafından incelenir ve bu inceleme sonucunda çözüm sunulur.

Şikâyetlerimizin tümü en geç 3 iş günü içerisinde cevaplandırılır. Gerekli hallerde şikayet değerlendirme sürecinde de müşterilerimize bilgilendirme yapılır. Tüm şikâyetlerimiz dijital ortamda referans numarası verilerek arşivlenmektedir.

 

Biz Sizi Arayalım

Captcha
! .