Eminevim Hakkında Müşteri Yorumları

Bu alan sadece yorum belitmek içindir. Sorularınız için lütfen anasayfa' daki bilgi formunu doldurun.
Dilek

Dilek

Yorumları sizin yapmadığınıza dair somut bir şey olmalı ? Eminevimle alakam yok fakat yorum yaptım ?
07.04.16 11:24
ismail

ismail

bir arkadaşım vasıtasıyla eminevim şirketiyle tanıştım. Ev sahibi olmak için yazıldım şimdi bekliyorum. Evimi aldığımda sisteme güvenim yüz kat daha artacak.
07.04.16 09:53
Kadir

Kadir

Annemin yıllardır çektiği çileleri bildiğim için, sırf onu mutlu etmek için artık onu ev sahibi yapmak istiyorum. Daha Emin evim e kaydolmadım. Düşünce sistemi güzel fakat İstanbul şartlarında kıt kanaat geçiniyoruz. Düzenli gelirimiz bile yok. Hem kira ödeyip hem de Emin evim'e para ödemek bizi çok zorlar. Neyse ki ben gencim ve üniversite okuyorum. Yetkililerle tanışıp detaylıca konuştuktan sonra belki bu işe girişebiliriz. Ama eğer dolandırıldığımızı hissedersem veya ödememizi yaparken zorlandığımızda bize yapılan muameleden rahatsız olursam dağıtırım orayı. Katil olmaktan Allah beni korusun.(Bu yazdıklarım acaba yayınlanacak mı? Göreceğiz.)
02.04.16 07:46
Muhittin

Muhittin

2015 Şubat Ayında 60 Kişilik çekilişli gruba katıldım, Şubat'ta çekiliş oldu bana çıkmadı Aralık 2015 çekilişinde ismim çıktı evimi 29 Mart 2016 itibarı ile aldım. Allah Razı olsun.
30.03.16 10:32
Saliha YANMAZ

Saliha YANMAZ

Emin evime üçüncü kez katılısimiz her seferinde de cok memnun olduk. Evimizi almayı nasip etti rabbim önce allahin ve tabi emin evimin sayesinde oldu. Gercekten suanda sokakta gördüğüm bütün tanıdıklarıma bu sistemi anlatiyorum ki bu guzel sistemden onlar da faydalansınlar diye tekrarda herkese emeklerinden dolayı cok tesekkur ediyorm ve tabi en buyuk teşekkürü bizim her aradığımiz da bize anında dönüş yapan ve bizden bıkmadan sorduğumuz her soruyu cevaplayan yardımcı olan UĞUR KIRNIK beye ....
30.03.16 04:17
Murat Kadiroğlu

Murat Kadiroğlu

Genel anlamda memnun kaldığım dürüst, sadece bir konuda şikayetçi olduğum bir kurum. Söz verdikleri gibi referans olmam durumunda çeyrek vereceklerdi. Yarısı verildi, gerisi prosedürleri gereği verilmedi. Bir yanlış on doğruyu götürmez ama.. Dürüstlüklerinin devamını diler, kolaylıklar dilerim..
30.03.16 12:55
Nurullah TANBOĞA

Nurullah TANBOĞA

Öncelikle Eminevim sayesinde ev aldığım için Eminevim ailesinin her personeline çok teşekkür ederim.Ayrıca Batman şubesindeki çalışan personele ve benimle ilgilenen Samet MENGUÇ bey'e teşekkürlerimi iletirim
29.03.16 11:33
Ergün Acur

Ergün Acur

Eve yazıldım .Allaha şükür ilk çekilişte çıktı .Evimizi aldık.Şimdi arabaya yazılıyorum.Hayırlısı Girmek isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla girebilir.Emeği geçenlerden allah razı olsun
28.03.16 11:58
İsimsiz kullanıcı

İsimsiz kullanıcı

30000 tl pesinatim var ama günümüz şartları sayesinde sizin bankaya güvendiğim kadar size güvenmiyorum
28.03.16 01:46
ertan ürün

ertan ürün

ALLAHIN izni ile bugün bismillah dedik bakalım hayırlısı ile inşaALLAH bizlerede nasip olr ayrıca EMİN EVIME teşekkurler..
27.03.16 11:32
mehmet ali gözüm

mehmet ali gözüm

bende eminevim sayesinde ev sahibi oldum çok memnun kaldım..gerçektende üye olmadan önce bilmediğim için tedirgindim ..biraz araştırdım ve üye oldum ve şimdide ev sahibi oldum herkese tavsiye ederim..engüzeli en önemlisi faiz yok ...insanın kazancıda bereketleniyor ALLAH kolaylıkta veriyor.. niyetler temiz oldumu RABBİM ödeme kolaylığıda veriyor...ALLAH EMİNEVİMDEN DE çalışanlarındanda razı olsun ...herkese tavsiye ediyorum..
27.03.16 08:10
süleyman

süleyman

eminevim insanları kandırmaktan başka birşey yapmıyor burda yapmacık yorumlar var asıl yoruları www.sikayetvar.com girdiğinizde asıl kullanıcı yorumları gözüküyor gerçektende dürüst bir şirketseniz bu yorumuda kendi internet sitednizde yaynlayın insanlar görsün
25.03.16 10:37
RECEP AKDAĞ

RECEP AKDAĞ

vallahi girmeyi düşünüyorum ama bakalım yorumum gözükecek mi ?
21.03.16 10:19
fatih tayfur

fatih tayfur

eve yazıldım hala ödüyorum allah ödeme kolaylığı versin inşallah öderim sizden cok memnun oldum birde bornova şubenizin çayından içmek için tekrar gitmek isterim hala aklımda teşekkürler
19.03.16 12:04
SÜLEYMAN İBİCİ

SÜLEYMAN İBİCİ

manevi değeri olan gayrimenkul'u eminevim sayesinde aldım...ALLAH razı olsun.
16.03.16 06:47
Enes KUTAY

Enes KUTAY

Eminevim ve eminotomotiv'e çok teşekkür ederim sayelerinde harama bulaşmadan araba sahibini oldum arabamı 2 hafta önce teslim aldım. Arabam 2012 Jetta 1.2 TSI full paket normalde piyasası 58 binden başlıyor Allah kısmet etti nasip 52 bine buldum arabam gayet temiz ekspertiz raporu tamamen temiz :) niyet Halis olunca yaradan en iyisini en güzelini nasip ediyor. Ayrıca Eminevim Diyarbakır şubesine teşekkürler Aracı alacağım Zaman da çok yardımcı oldular.
16.03.16 05:49
ahmet mutlu

ahmet mutlu

Bir arkadasim vasitasiyla tanistigim eminevim ailesi sayesinde bende ev sahibi oldum. Tum eminevim ailesine, bikmadan usanmadan nazimizi ceken eminevime ayri bir deger katan eski sirinevler subesi calisani ugur kardesime cok tesekkurler.Allah razi olsun sizlerden
13.03.16 02:28
Behlül

Behlül

Emin evim sayesinde araç. Sahibi olduk. Şükür. Ev sahibinden olcaz inşaallah. teşekkür Emin evim. Daha iyiye
12.03.16 11:00
Ahmet Hacer Basaran

Ahmet Hacer Basaran

Azimle sabırla güzel ahlakla donanmış anlattığı konuya kendisi de inanmış sistemin işleyişine tam mani ile vakıf güzel bir arkadasimiz (Şirketin Şirinevler Şubesinde çalışıyordu Adı UĞUR KIRNIK )Bizi davet etti.Esasen hiç dusunmememize rağmen memnuniyetle kaydımızı yaptırdık. Nasip oldu 1.kur'a da da çıktı. Rabbim sebep olanlardan razi olsun.Uğur Kirnik beyden hasseten. ..Kız kardeslerimi ve kayinlarimi da sisteme dahil ettirdim...Onlar da ayrıca dua ediyor Eminevim ailesine....Uğur Kirnik beye...İnşaallah araba için basvuracagim...Herkes hayrini görsün. .
10.03.16 11:18
cem

cem

Eminevimle rastlantı sonucu tanıştık.çevreme sorup guvenilirligine inandım ve ist Bahçelievler şubesinden uğur beyle tanıştım.başarılı yonlendirmeleri ile bir çarşamba gunu sisteme kaydolduk.pazar gunu yapılan çekilişte ilk kura bize çıktı inanılmazdı.o ay sonunda ev sahibi olduk.keşke herkese bu sistemi anlatabilsek ve banka batagına bulaşmadan ev ve araba sahibi yapabilsek hem uğur beye hem eminevime teşekkürler.
10.03.16 06:21

Biz Sizi Arayalım

Captcha
! .