Çekilişli Sistem

  • Bu sistem halk arasında yapılan altın günlerine benzer. Ev almak isteyen kişiler, 40, 60, 80, 100, 120 kişilik gruplar halinde Eminevim tarafından bir araya getirilir.
  • Her ay gruplardaki kişilerin ödediği taksitlerin toplamı bir ev parası etmektedir. Sistemde bütün taksitler faizsiz ve vade farksızdır. Kimin ev sahibi olacağı, her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle belirlenmektedir. Kişi, ne kadarlık bir ev almak istediğine ve bütçesine göre kaç ay taksit ile ödeyeceğine kendisi karar verir. (Ör: 100.000 TL değerinde bir ev için 120 ay taksit)
  • Bu sistemde ev sahibi olmak isteyenler peşinat vererek ya da peşinat vermeden başlangıç yapabilirler ancak; peşinat verenler vermeyenlere göre her zaman avantajlı durumdadır. Sisteme girişte bir defaya mahsus organizasyon ücreti alınır. Yapılan kampanyalarla; 100 kişilik bir grupta ilk 50 ay boyunca kura sonucu her ay bir kişi evini teslim alır. 51.aya geldiğinde 50 kişi evini almış, kalan 50 kişi de almamıştır. Bu durumda Eminevim kalan 50 kişinin evini 51.ayda teslim eder. Yani hiç kimse taksit yarısından sonrasını beklemez. Eminevim, zaman zaman yaptığı özel kampanyalarla teslim tarihleri çok daha avantajlı durumlara getirilebilir. Kampanyalarımızı eminevim.com’dan takip edebilirsiniz.
  • Bu sistemde evini alan kişilerin taksitleri bir miktar artar. Bu fazlalık gruptaki evini almamış diğer kişilerin taksitlerinden düşülür. Kira yardımı olarak tabir ettiğimiz bu sistemle, henüz evini almamış iştirakçilerimizin taksitleri her ay azalır. Evini alan iştirakçilerimizin taksitleri ise bir defaya mahsus artar ve borcu bitene kadar sabit kalır.
  • Bu sistemde teslimatınızı almadan evin değerinde değişiklik yapabilirsiniz. Taksit öderken geçici sıkıntılar yaşadığınızda taksitlerinizi dondurabilirsiniz.
 
Eminevim Vade ortası sistemi

Biz Sizi Arayalım

Captcha
! .